Serbski szkoleniowiec potwierdza rozmowy z Lechem Poznań

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Późnym wieczorem, dziennikarze “Gazet Wyborczej” podali informację, że prawdopodobnie od 1 stycznia 2019 roku drużynę Lecha Poznań obejmie Adam Nawałka. Kandydatów na stanowisko szkoleniowca “Kolejorza” nie brakuje, a kolejnym z nich jest Miroslav Djukić.

Tak, to prawda. Jestem jednym z kandydatów, szefowie Lecha skontaktowali się ze mną. Od kilku dni rozmawiam z dyrektorem sportowym Tomaszem Rząsą – przyznał serbski szkoleniowiec w rozmowie z “Przeglądem Sportowym”.

52-letni Miroslav Djukić do końca poprzedniego sezonu pracował w Partizanie Belgrad, z którym zdobył Puchar Serbii. Mam za sobą udany sezon. Osiągnąłem z tym klubem znakomity wynik w pucharach, w Lidze Europy awansowaliśmy z grupy do kolejnej rundy – oświadczył trener.

Kilka lat Miroslav Djukić przepracował w hiszpańskim futbolu, gdzie prowadził Hercules CF, Real Valladolid, Valencię oraz Cordobę. – Jestem trenerem ze szkoły hiszpańskiej. Lubię, gdy moja drużyna ma piłkę. Podoba mi się, gdy gra ofensywnie. Moje ekipy są przy tym zwykle dobrze zorganizowane – powiedział.

źródło: Przegląd Sportowy / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi