Sensacyjne wiadomości. Jakub Kwiatkowski znalazł nową pracę

Jakub Kwiatkowski

Shutterstock/Mikołaj Barbanell

Jakub Kwiatkowski do niedawna był rzecznikiem prasowym PZPN i team managerem reprezentacji Polski. Wkrótce ma objąć posadę dyrektora jednego z największych kanałów sportowych w Polsce. 

Kwiatkowski przez 11 lat pracował w Polskim Związku Piłki Nożnej. Odpowiadał nie tylko za kontakt z mediami, ale także zajmował się sprawami organizacyjnymi dotyczącymi m.in. wyjazdów polskiej reprezentacji. Niedawno zdecydowano o jego zwolnieniu. Za tą decyzją stał obecny selekcjoner – Michał Probierz oraz dyrektor do spraw komunikacji – Tomasz Kozłowski. Współpraca została zakończona w sposób chłodny, bez większych podziękowań za wieloletnią pracę.

Jak podaje portal “Meczyki.pl” były rzecznik ma zostać przy sporcie i objąć funkcję dyrektora TVP Sport. Tym samym miałby zastąpić na tym miejscu Krzysztofa Zielińskiego, który pełni tą rolę niecałe pół roku. Przed dyrektorem stacji wielkie wyzwanie, ponieważ w 2024 roku będzie nadzorował dwie wielkie imprezy – Igrzyska Olimpijskie w Paryżu i Euro 2024 rozgrywane na niemieckiej ziemi.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.