

Oficjalnie: Młody polski talent przed szansą debiutu w Serie B. Został powołany na mecz z Cittadellą
Oskar Lachowicz, młody zawodnik wypożyczony z Legii Warszawa do Spezii Calcio, może zadebiutować w rozgrywkach Serie B. Został bowiem powołany do seniorskiej kadry na mecz z Cittadellą.
Spezia Calcio ostatnimi czasy stało się aż nadto "polska". Zespół reprezentuje Bartłomiej Drągowski, Arkadiusz Reca i Szymon Żurkowski. W meczu 18. kolejki Serie B do wspomnianej trójki może dołączyć Oskar Lachowicz.
Grający na pozycji środkowego pomocnika 19-latek jest wypożyczony do Włoch z warszawskiej Legii. W zeszłym sezonie Centralnej Ligi Juniorów rozegrał 25 spotkań, w których ustrzelił dziewięć goli i zanotował pięć asyst. W zespole U-19 Spezii dotychczas wybiegł na boisko 11-krotnie, strzelając dwie bramki i zaliczając dwie asysty.
"Orzełki" w obecnej kampanii znajdują się w sporym dołku. Zajmują oni 17. miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów w 17. meczach. Pojawił się jednak promyczek nadziei, ponieważ dwa ostatnie spotkania wygrali.
-
AktualnościLazio przedłużyło umowę z Adamem Marušićiem do 2028 roku. Kenneth Taylor przybył na badaniaDamian Nowacki / 9 stycznia 2026, 14:07
-


AktualnościNapoli zainteresowane Raheemem Sterlingiem — Conte szuka wzmocnień atakuDamian Nowacki / 9 stycznia 2026, 12:28
-


AktualnościInter Mediolan oferuje 40 mln euro za Ademola LookmanaDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:42
-


AktualnościAurélio De Laurentiis zapowiada nowy stadion dla Napoli w ciągu trzech latDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:34
-

Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167

Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-

EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań

Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38




































