Sassuolo – Inter Mediolan (04.05) – gdzie oglądać, transmisja

Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com

W sobotni wieczór odbędzie się spotkanie pomiędzy Sassuolo a Interem Mediolan. Mecz rozegrany zostanie na Mapei Stadium – Città del Tricolore w Reggio Emilia o godzinie 20:45. Jest to starcie w ramach 35. kolejki włoskiej Serie A. Niniejszy artykuł zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące transmisji telewizyjnej oraz online, a także opcji darmowej transmisji.

Gdzie oglądać mecz Sassuolo – Inter Mediolan?

Spotkanie Sassuolo – Inter Mediolan można śledzić na żywo w telewizji na kanale Eleven Sports 1. Dla zainteresowanych oglądaniem online, dostępne są platformy WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go, Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV.

Sassuolo – Inter Mediolan, transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z meczu można oglądać w bezpłatnych serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Dostęp do darmowych transmisji wymaga założenia konta i dokonania wpłaty. Szczególnie atrakcyjne oferty powitalne przygotowały wymienione platformy.

  • FORTUNA TV » oglądaj mecz za darmo i odbierz pakiet dla nowych klientów o wartości 330 złotych;
  • STS TV » transmisja bez opłat i łącznie na start dla nowych klientów 760 złotych;
  • SUPERBET TV » transmisja za darmo i pakiet powitalny o wartości 3755 złotych.

Serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych (Android, iOS). Dzisiejszy mecz można więc oglądać w tych usługach na komputerze, a także na smartfonie i tablecie.

Sassuolo – Inter Mediolan, transmisja w serwisach streamingowych

Mecz można oglądać nie tylko na bezpłatnych stronach wymienionych powyżej, ale też na platformach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Każdy z tych serwisów oferuje różne pakiety, które umożliwiają dostęp do dzisiejszego spotkania. Szczegóły dotyczące pakietów są dostępne na stronach poszczególnych usługodawców.

  • WP Pilot » pakiet “Eleven”, który oferowany jest w cenie 11,66 zł za 30 dni (przy płatności na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni przy subskrypcji miesięcznej;
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu “Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport”, który jest dostępny za 40 zł miesięcznie.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Możliwe jest oglądanie na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia. CANAL+ Online i Polsat Box Go umożliwiają również oglądanie na dwóch urządzeniach jednocześnie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.