Sane: Bayern to wielki klub

Leroy Sane

fcbayern.com

Bayern to wielki klub z dużymi celami, które bardzo mi odpowiadają. Nie mogę się doczekać nowych wyzwań i treningów z drużyną. – powiedział Leroy Sane w wywiadzie dla fcbayern.com.

Po kilkunastu miesiącach spekulacji stało się, Leroy Sane został piłkarzem Bayernu Monachium. Umowa 24-letniego skrzydłowego będzie obowiązywać przez najbliższe pięć lat. O transferze reprezentanta Niemiec przeczytacie tutaj: Oficjalnie: Leroy Sane w Bayernie Monachium

Leroy Sane w wywiadzie udzielnym dla oficjalnej strony klubowej opowiedział o nadziejach związanych z grą w aktualnym mistrzu Niemiec.

Bayern to wielki klub z dużymi celami, które bardzo mi odpowiadają. Nie mogę się doczekać nowych wyzwań i treningów z drużyną. Z Hansem Flickiem znamy się bardzo dobrze jeszcze z niemieckiej młodzieżówki. Chcę wygrać z Bayernem jak najwięcej trofeów, a Liga Mistrzów jest priorytetom. – powiedział Sane w wywiadzie dla fcbayern.com.

Sane w dobiegającym do końca sezonie Premier League wystąpił tylko w jednym spotkaniu. Zanotował 11. minut w wygranym 5:0 meczu z Burnley. Dla 24-letniego skrzydłowego sezon ten nie należał do udanych, ze względu na poważną kontuzję. W meczu o „Tarczę Wspólnoty” z Liverpoolem (08.2019) zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Kontuzja wykluczyła go z gry na długie miesiące oraz przesunęła transfer do Bayernu Monachium.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x