Samuel Umtiti: W Barcelonie spędziłem 4 lata w więzieniu

Samuel Umtiti

Zdjęcie: FC Barcelona

Samuel Umtiti wylał sporo żalu w kierunku FC Barcelony. Obrońca jest wypożyczony z Katalonii do Lecce.

– W Barcelonie spędziłem 4 lata w więzieniu. Na początku, po przeprowadzce do Hiszpanii czułem się szanowany i doceniany. Potem zdałem sobie sprawę, że nikt już we mnie nie wierzy – ujawnił Francuz swoje uczucia.

Piłkarz przed wyjazdem do Włoch, znalazł się w głębokiej rezerwie. Praktycznie wypchnięto Umtitiego do Lecce, które walczy o utrzymanie w Serie A. – Doskonale wiem, że sukces na tym etapie kariery jest wart mistrzostwa. To dobrze, bo w tym klubie znów odnalazłem swój uśmiech i jestem za to wdzięczny kibicom – zaznacza 29-latek.

Nie może dziwić, że żółto-czerwoni chcieliby zatrzymać 31-krotnego reprezentanta Trójkołowych. Alexandre Lacazette niedawno powiedział, iż byłby szczęśliwy, gdyby Umtiti zasilił Olympique Lyon.

– Jakiś czas temu mój przyjaciel Lacazette przyjechał do mnie na Via del Mare. Pomyśleliśmy, że przed przejściem na emeryturę dobrze byłoby pograć trochę więcej razem – dodaje. Jego kontakt w Blaugranie wygasa w czerwcu 2026 roku i nic nie wskazuje, że wytrwa do tego okresu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.