Salernitana – Inter Mediolan transmisja. Gdzie oglądać? (30.09)

Inter

Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com

Już dziś (30 września) o godzinie 20:45 na murawie spotkają się Salernitana i Inter Mediolan. Mecz odbędzie się na Stadio Arechi w Salerno i stanowi część 7. kolejki rozgrywek Serie A. W dalszej części artykułu przedstawione są wszystkie niezbędne informacje, aby na bieżąco śledzić transmisje tv oraz online.

Salernitana – Inter Mediolan, gdzie oglądać?

Jeśli chcesz śledzić mecz Salernitana – Inter Mediolan na żywo, transmisja tv jest dostępna na Eleven Sports 1. Dla tych, którzy wolą oglądać w internecie, transmisje online są dostępne na Canal+online, Player.pl oraz WP Pilot. Dla tych, którzy szukają darmowej transmisji, polecamy Fortuna TV, Superbet TV oraz STS TV

Salernitana – Inter Mediolan, transmisja online (za darmo)

Aby cieszyć się transmisją spotkania Salernitana – Inter Mediolan w serwisie Fortuna TV, wystarczy zarejestrować konto, dokonać wpłaty i postawić zakład. Fortuna przygotowała dla nowych użytkowników pakiet bonusów o wartości 630 zł. Dzięki Fortuna TV można śledzić wydarzenia na komputerze, smartfonie czy tablecie.

» Oglądaj transmisje w Fortuna TV

Jeśli chodzi o Superbet TV, wystarczy zarejestrować się, aby oglądać mecz na żywo. Superbet TV ma dla nowych użytkowników atrakcyjny pakiet bonusów o wartości 3754 zł. Transmisja jest dostępna zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej.

» Oglądaj transmisje w Superbet TV

Z kolei w serwisie STS TV można obejrzeć spotkanie po spełnieniu dwóch warunków: dokonaniu depozytu oraz postawieniu zakładu. Dla nowych klientów STS oferuje bonusy o wartości 1660 zł. Transmisja dostępna jest na wielu urządzeniach.

Salernitana – Inter Mediolan, transmisja online (płatna)

Pierwszym serwisem, który umożliwia śledzenie rywalizacji na żywo w internecie jest WP Pilot. Po założeniu konta oraz zakupieniu dostępu do pakietu “Eleven” za specjalną cenę 13,99 zł za 30 dni, możesz oglądać spotkanie zarówno na komputerze przez stronę internetową, jak i na urządzeniach mobilnych oraz telewizorach z systemami Android TV, LG WebOS, Samsung i innych.

» Oglądaj transmisje w WP Pilot

Dla tych, którzy preferują platformę Canal+online, jest też opcja transmisji online. Aby skorzystać z tej oferty, konieczne jest wykupienie pakietu “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł jako dodatek do podstawowego pakietu “Canal+” w cenie 39 zł miesięcznie. Transmisja dostępna jest na stronie Canal+online oraz w dedykowanej aplikacji na różne platformy. Co więcej, Canal+online umożliwia oglądanie na dwóch urządzeniach jednocześnie, co jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą podzielić się dostępem z kimś bliskim.

» Oglądaj transmisję online w Canal+Online

Alternatywnie, entuzjaści piłki nożnej mogą również skorzystać z oferty Player.pl. Ten serwis streamingowy oferuje pakiet “Canal+Sport, Eleven Sports + Player bez reklam” w cenie 79 zł miesięcznie. Dzięki dedykowanej aplikacji oraz stronie Player.pl możesz śledzić transmisje na różnych urządzeniach, w tym na Smart TV, komputerach i urządzeniach mobilnych.

» Oglądaj transmisje w Player.pl

Kiedy i o której mecz?

Mecz Salernitana – Inter Mediolan odbędzie się w sobotę 30 września o godz. 20:45.

Gdzie oglądać na żywo w TV?

Transmisję TV z meczu Salernitana – Inter Mediolan pokaże kanał Eleven Sports 1.

Gdzie obejrzeć mecz na żywo w internecie?

Mecz Salernitana – Inter Mediolan na żywo w internecie można oglądać w serwisach streamingowych: WP Pilot, Player.pl, Canal+online, STS TV, Fortuna TV i Superbet TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.