Sa Pinto: Piłkarze wykonują na treningach dużo ciężkiej pracy

MIkołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Legia Warszawa w sobotę w ramach 14. kolejki Lotto Ekstraklasy podejmie przy Łazienkowskiej Górnika Zabrze. Jesteśmy na dobrej drodze, by zwyciężać. Moi piłkarze wykonują na treningach dużo ciężkiej pracy, przez co należy im się ogromny szacunek – mówi Ricardo Sa Pinto.

– Dla mnie najważniejsze nie jest to, ile moi piłkarze biegają ale to, jak biegają. Liczy się piłkarska jakość i sposób prowadzenia drużyny zarówno na boisku, jak i poza nim. Naszym priorytetem są zwycięstwa, a nie liczba przebiegniętych kilometrów – stwierdził podczas konferencji Ricardo Sa Pinto.

We wtorek legioniści pokonali po serii rzutów karnych Piasta Gliwice, a bohaterem został Radosław Majecki. – Tylko dwóch piłkarzy z pewnością nie znajdzie się w kadrze na mecz z Górnikiem – Chris Philipps oraz Radosław Cierzniak. Trenują już razem z drużyną, nie są jednak gotowi w stu procentach do gry. Kasper Hamalainen pracuje nad powrotem do formy i robi wszystko, co w jego mocy, aby osiągnąć to jak najszybciej. Jest za wcześnie, aby zadecydować, czy mogą grać, czy nie – tłumaczy Portugalczyk.

źródło: legia.com / własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.