

Sa Pinto: Brakowało nam jakości w ofensywie
W hicie 18. kolejki Lotto Ekstraklasy, Lechia Gdańsk bezbramkowo zremisowała z Legią Warszawa. - Remis jest sprawiedliwy - przyznał Ricardo Sa Pinto podczas konferencji prasowej.
- Za nami bardzo wyrównany mecz. Byliśmy świadkami walki i dużej ilości pojedynków. Było trudno grać nam tutaj, ponieważ Lechia to dobry zespół. Wiedzieliśmy, że przy okazji tego spotkania gdańszczanie mogą oczekiwać na nasze błędy. Być może brakowało nam jakości w ofensywie. Remis uważam za sprawiedliwy wynik - powiedział portugalski szkoleniowiec.
Decyzją wojewody pomorskiego, Dariusza Drelicha fani z Warszawy nie mogli zasiąść na trybunach w Gdański. - Chciałbym podziękować swoim kibicom. To niewiarygodne, że uniemożliwiono im możliwość wejścia na stadion - stwierdził Ricardo Sa Pinto.
Legioniści już w sobotę postarają się zdobyć trzy punkty w starciu z Piastem Gliwice, który zajmuje wysokie czwarte miejsce.
źródło: legia.com / własne
-
AktualnościTurcja - Paragwaj typy na mecz i kursy bukmacherskie na mecz (20.06.2026)
Nowacki / 19 czerwca 2026, 6:09
-


AktualnościWyjściowe składy na spotkanie Meksyk - Korea Południowa. Kto zagra od pierwszej minuty? (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 2:03
-


AktualnościKanada - Katar podstawowe składy. Znamy wyjściowe jedenastki (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 23:07
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na spotkanie Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 20:06
-


AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-


AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10




















Gala Ekstraklasy















