blank
Udostępnij:

Rumunia 3-0 Ukraina skrót meczu, gole, najciekawsze akcje (17.06.2024)

Reprezentacja Rumunii nieoczekiwanie pokonała Ukrainę 3:0 w meczu rozpoczynającym zmagania w grupie E.

Rumunia  3-0 Ukraina: podsumowanie spotkania

Rumunii otworzyli wynik w 29. minucie po strzale Stanciu, który zdjął pajęczynę z bramki Łunina. W pierwszym kwadransie po przerwie zamknęli sprawę zwycięstwa w tym meczu. Kolejna próba z dystansu Rumunów i tym razem Marin uderzył tak, że piłka przeleciała pod ręką bramkarza. Dzieła zniszczenia podopieczni Iordănescu dokonali w 57. minucie. Po krótko rozegranym rzucie rożnym Man pokręcił obrońcami i wystawił futbolówkę do Draguşa, który miał za zadanie tylko dopchnąć ją do pustej bramki.

Rumunia 3-0 Ukraina: skrót meczu

Aby obejrzeć pełny skrót kliknij: "Obejrzyj w YouTube".