Rumunia 0-3 Holandia skrót meczu, gole, najciekawsze akcje (02.07.2024)

UEFA EURO 2024 (X)

Holandia po świetnym występie pokonała Rumunię 3:0 i pewnie awansowała do ćwierćfinału EURO 2024!

Rumunia 0-3 Holandia: podsumowanie spotkania

To Rumunia przystępowała do tego meczu jak drużyna, która wygrała grupę a Holandia awansowała z trzeciego miejsca. Przebieg meczu wyglądał jednak zupełnie inaczej. Już w 20. minucie Cody Gakpo otrzymał piłkę na skrzydle, zszedł na prawą nogę i uderzył po krótkim słupku otwierając wynik meczu. “Oranje” marnowali wiele dogodnych sytuacji i dopiero w 83. minucie podwyższyli wynik meczu. Rumunii myśleli, że piłka po dryblingu Gakpo opuści plac gry, a ten zdążył jeszcze zagrać do Malena, który dołożył nogę i podwyższył wynik meczu. Malen skompletował dublet w doliczonym czasie gry. Rezerwowy Koeamana przebiegł połowę boiska i zachował zimną krew w sytuacji sam na sam z Nitą.

Rumunia 0-3 Holandia: skrót meczu

Aby obejrzeć pełen skrót kliknij: “Obejrzyj w YouTube”.