Rozłamy w szatni PSG. Na nowo odżyły “grupki”

Źródło: twitter.com/PSG_inside


“RMC Sport” donosi, że po porażce w Lidze Mistrzów z Realem Madryt w szatni Paris Saint-Germain panuje coraz większe napięcie i podział na grupki.

Francuski dziennik powołuje się na źródło z szatni, które mówi, że na nowo odżyły “kliki” w szeregach PSG. Po przegranym meczu z AS Monaco znowu piłkarze podzielili się na tych hiszpańskojęzycznych, oraz tych, którzy posługują się francuskim.

Po porażce na Stade Louis-II żaden z zawodników nie odezwał się ani w szatni, ani w drodze powrotnej. Według tego samego źródła, brak charakteru i chęci zabrania głosu po takim wyniku był przez niektórych opłakiwany i symbolizuje rozłam drużyny.

Obydwa “klany” oskarżają siebie wzajemnie o brak zaangażowania. Narzekają również na to, że kierownictwo klubu jest zbyt pobłażliwe.

Po przerwie międzynarodowej “Les Parisiens” czeka 9 meczów, w których będą musieli zapewnić sobie tytuł mistrzowski w Ligue 1. Pomimo problemów na boisku i poza nim, klub ma 12 punktów przewagi nad zajmującą drugie miejsce Marsylią. Jak zapowiadano, nawet gdy PSG zdobędzie tytuł, latem dojdzie do generalnego “remontu” w Paryżu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.