Rozkład jazdy: 28.10-03.11.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 28.10.2016

01:25. Eurosport 1
MLS: DC United – Montreal Impact (Adam Kotleszka)

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Termalica Nieciecza (Tomasz Lach, Radosław Gilewicz – z Gliwic)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Kielc)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Korona Kielce – Legia Warszawa (Tomasz Smokowski, Grzegorz Mielcarski – z Kielc)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach – Eintracht Frankurt (Andrzej Janisz, Sławomir Chałaśkiewicz)

20:40. Eleven
Ligue 1: OSC Lille – Paris Saint-Germain (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

20:40. Eleven Extra
Championship: Queens Park Rangers – Brentford FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

Sport.pl
Hattrick (Tomasz Zieliński, Michał Zachodny, Przemysław Zych)

 

Sobota 29.10.2016

09:30. Przegląd Sportowy
Misja Futbol (Tomasz Włodarczyk, Zbigniew Boniek)

11:00. Eleven
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Piotr Koźmiński, Zbigniew Boniek)

12:55. Eleven
La Liga: Sporting Gijon – Sevilla FC (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

12:55. Eleven Sports
Liga szkocka: Aberdeen FC – Celtic Glasgow (Marcin Grzywacz, Piotr Czachowski)

13:00. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak)

13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Sunderland AFC – Arsenal Londyn (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

15:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Karpiński)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Śląsk Wrocław (Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki – z Lublina)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: FC Augsburg – Bayern Monachium (Edward Durda, Sławomir Chałaśkiewicz)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: Admira Wacker – Rapid Wiedeń (Julian Kowalski)

16:10. Eleven
La Liga: Deportivo Alaves – Real Madryt (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

16:55. Eleven Extra
Ligue 1: FC Toulouse – Olympique Lyon (Marcin Grzywacz, Mateusz Majak)

17:40. Polsat Sport
1. liga: Drutex-Bytovia Bytów – Chojniczanka Chojnice (Piotr Przybysz – z Bytowa)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – ze Szczecina)

18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Crystal Palace – Liverpool FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

18:25. Eleven
La Liga: Atletico Madryt – Malaga CF (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

18:25. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – Schalke 04 Gelsenkirchen (Mateusz Borek, Tomas Hajto)

18:25. SportKlub
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – SV Ried (Łukasz Wiśniowski)

19:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Vitesse Arnhem – PSV Eindhoven (Szymon Rojek)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lech Poznań – Wisła Płock (Rafał Dębiński, Maciej Murawski – z Poznania)

20:40. Eleven
Serie A: Juventus Turyn – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski)

20:40. Eleven Extra; Eleven Sports
La Liga: FC Barcelona – Granada CF (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Polsat Sport News
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – Excelsior Rotterdam (Cezary Kowalski)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński)

 

Niedziela 30.10.2016

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Marek Koźmiński)

11:55. Eleven
La Liga: SD Eibar – Villarreal CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

12:25. Eleven Sports
Serie A: Atalanta Bergamo – Genoa CFC (Dominik Guziak, Radosław Majdan)

12:55. Eleven Extra
Championship: Birmingham City – Aston Villa (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

14:25. CANAL+
Premier League: Everton FC – West Ham United (Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki)

14:25. Polsat Sport News
Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – sc Heerenveen (Cezary Kowalski)

14:55. Eleven Sports
Serie A: Empoli FC – AS Roma (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

14:55. Eleven Extra
Serie A: AC Milan – Pescara Calcio (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Jagiellonia Białystok (Robert Skrzyński, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: TSG Hoffenheim – Hertha Berlin (Tomasz Lach, Tomasz Hajto)

16:10. Eleven
La Liga: Athletic Bilbao – Osasuna Pampeluna (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: Austria Wiedeń – Sturm Graz (Julian Kowalski)

16:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Southampton FC – Chelsea Londyn (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

16:55. Eleven Sports
Ligue 1: Stade Rennes – FC Metz (Marcin Grzywacz, Mateusz Majak)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: FC Köln – Hamburger SV (Edward Durda, Radosław Gilewicz)

17:40. Polsat Sport
1. liga: Stal Mielec – Zagłębie Sosnowiec (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Iwan – z Mielca)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Lechia Gdańsk (Rafał Wolski, Maciej Murawski – z Gdyni)

18:25. Eleven
La Liga: Betis Sewilla – Espanyol Barcelona (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

19:30. Eurosport 2
Magazyn Bundesligi (Edward Durda)

19:55. Eurosport 1
MLS: Montreal Impact – New York Red Bulls (Tomasz Lach)

20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski, Maciej Sawicki, Bartosz Szeliga)

20:40. Eleven
Serie A: Sampdoria Genua – Inter Mediolan (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

20:40. Eleven Extra
Ligue 1: Olympique Marsylia – Girondins Bordeaux (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

21:55. Eurosport 1
MLS: Los Angeles Galaxy – Colorado Rapids (Adam Kotleszka)

22:20. CANAL+ Sport
Sport+ (Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński)

 

Poniedziałek 31.10.2016

10:30. Przegląd Sportowy
Misja Futbol (Michał Pol, Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

13:00. Eleven
Magazyn Championship (Marcin Grzywacz)

16:00. Eleven
Magazyn Serie A (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Magazyn Ligue 1 (Mateusz Święcicki)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Wisła Kraków (Julian Kowalski, Andrzej Strejlau – Lubina)

18:00. Eleven
Magazyn La Liga (Patryk Mirosławski)

18:55. Eleven
Serie A: Udinese Calcio – Torino FC (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Robert Podoliński)

20:10. Eurosport 2
2. Bundesliga: FC St. Pauli – FC Nürnberg (Edward Durda)

20:30. Przegląd Sportowy
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Adam Marciniak)

20:30. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej (Piotr Przybysz)

20:40. Eleven Sports
La Liga: Deportivo La Coruna – Valencia CF (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. Eleven
Serie A: Cagliari Calcio – US Palermo (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Stoke City – Swansea City (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Szymon Rojek)

21:30. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

22:00. Eurosport 1
Magazyn MLS (Adam Kotleszka)

23:45. TVP 1
Gol Ekstra (Rafał Patyra)

 

Wtorek 01.11.2016

13:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: PSV Eindhoven – Bayern Monachium (Michał Kornacki, Wojciech Jagoda)

15:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Manchester City – FC Barcelona (Piotr Domagała, Leszek Orłowski)

18:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

18:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: Besiktas Stambuł – SSC Napoli (Cezary Olbrycht, Filip Surma)

20:00. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński, Kazimierz Węgrzyn)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Manchester City – FC Barcelona (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny – z Manchesteru)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: PSV Eindhoven – Bayern Monachium (Adam Marchliński, Krzysztof Przytuła)

20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: FC Basel – Paris Saint-Germain (Żelisław Żyżyński, Kamil Kosowski)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Ludogorec Razgrad – Arsenal Londyn (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: Atletico Madryt – FK Rostów

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: Benfica Lizbona – Dynamo Kijów

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: Borussia Mönchengladbach – Celtic Glasgow

20:40. 38 nc+
Liga Mistrzów: Multiliga (Tomasz Smokowski)

22:10. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi rosyjskiej (Grzegorz Michalewski)

23:45. CANAL+ Sport
Magazyn Premier League

Przegląd Sportowy
Loża Mistrzów (Michał Pol, Przemysław Iwańczyk, Dariusz Dziekanowski)

 

Środa 02.11.2016

09:00. Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

13:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Borussia Dortmund – Sporting Lizbona (Grzegorz Milko, Leszek Orłowski)

15:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Legia Warszawa – Real Madryt (Piotr Domagała, Wojciech Jagoda)

19:45; 20:25. CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Maciej Murawski, Jacek Zieliński, Marek Jóźwiak – z Warszawy)
(Rafał Dębiński)
(Rafał Patyra, Jan Tomaszewski, Paweł Janas, Michał Probierz)

20:40. CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Legia Warszawa – Real Madryt (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski – z Warszawy)
(Maciej Iwański, Marcin Żewłakow – z Warszawy)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Borussia Dortmund – Sporting Lizbona (Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki)

20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: Juventus Turyn – Olympique Lyon (Przemysław Pełka, Tomasz Lipiński)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Tottenham Hotspur – Bayer Leverkusen (Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski)

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: AS Monaco – CSKA Moskwa

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: FC Porto – Club Brugge

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: FC Kopenhaga – Leicester City

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: Sevilla FC – Dinamo Zagrzeb

20:40. 38 nc+
Liga Mistrzów: Multiliga (Wojciech Zawioła)

22:55. TVN 7
Magazyn Ligi Mistrzów (Krzysztof Marciniak, Kazimierz Węgrzyn)

 

Czwartek 03.11.2016

16:55. Eurosport 1
Liga Europy: FK Astana – Olympiacos Pireus (Edward Durda, Maciej Terlecki)

18:20. TVP Sport
Zwarcie (Marek Jóźwik)

18:55. CANAL+ Sport
Liga Europy: Austria Wiedeń – AS Roma (Adam Marchliński, Tomasz Lipiński)

18:55. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: Athletic Bilbao – KRC Genk (Żelisław Żyżyński, Leszek Orłowski)

18:55. nSport+
Liga Europy: Sassuolo Calcio – Rapid Wiedeń (Bartosz Gleń, Filip Surma)

18:55. Eurosport 1
Liga Europy: Fenerbahce Stambuł – Manchester United (Tomasz Lach, Maciej Żurawski)

18:55. TVP Sport
Liga Europy: Anderlecht Bruksela – FSV Mainz 05 (Maciej Iwański)

18:55. CANAL+ Sport Online
Liga Europy: Zenit Sankt Petersburg – Dundalk FC

18:55. CANAL+ Sport Online
Liga Europy: APOEL Nikozja – BSC Young Boys

18:55. 38 nc+
Liga Europy: Multiliga (Piotr Karpiński)

21:00. CANAL+ Sport
Liga Europy: Southampton FC – Inter Mediolan (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

21:00. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: Villarreal CF – Osmanlispor FK (Piotr Laboga, Maciej Murawski)

21:00. nSport+
Liga Europy: KAA Gent – Szachtar Donieck (Piotr Domagała, Wojciech Jagoda)

21:00. Eurosport 1
Liga Europy: Ajax Amsterdam – Celta Vigo (Julian Kowalski, Radosław Gilewicz)

21:00. TVP Sport
Liga Europy: Schalke 04 Gelsenkirchen – FC Krasnodar (Tomasz Jasina)

21:00. CANAL+ Sport Online
Liga Europy: Sparta Praga – Hapoel Beer Szewa

21:00. CANAL+ Sport Online
Liga Europy: PAOK Saloniki – Qarabag FK

21:00. CANAL+ Sport Online
Liga Europy: Konyaspor Kulubu – SC Braga

21:00. 38 nc+
Liga Europy: Multiliga (Mariusz Wróblewski)

23:30. CANAL+ Sport; nSport+
Liga Europy: Skróty meczów (Edward Durda, Krzysztof Bandych)

 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *