Rozkład jazdy: 27.01-02.02.2017

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 27.01.2017

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – Eintracht Frankfurt (Tomasz Lach, Mateusz Juza)

20:40. Eleven
La Liga: Osasuna Pampeluna – Malaga CF (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:50. Eleven Sports
Puchar Anglii: Derby County – Leicester City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:15. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Skróty meczów (Piotr Laboga)

 

Sobota 28.01.2017

11:00. Eleven
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Michał Sadomski, Dariusz Marzec, Zbigniew Boniek)

12:55. Eleven Sports
La Liga: Villarreal CF – Granada CF (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

13:25. Eleven
Puchar Anglii: Liverpool FC – Wolverhampton Wanderers (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Werder Brema – Bayern Monachium (Edward Durda, Tomasz Hajto)

15:55. Eleven Sports
Puchar Anglii: Chelsea Londyn – Brentford FC (Michał Mitrut, Paweł Wróbel)

16:10. Eleven
La Liga: Deportivo Alaves – Atletico Madryt (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

16:55. Eleven Extra
Ligue 1: Olympique Lyon – Lille OSC (Dominik Guziak, Stefan Białas)

17:55. Eleven Sports
Serie A: Lazio Rzym – Chievo Werona (Sebastian Chabiniak, Filip Kapica)

17:55. TVP Sport
Mecz towarzyski: Legia Warszawa – Zenit Sankt Petersburg (Sławomir Kwiatkowski, Marcin Żewłakow)

18:25. Eleven
Puchar Anglii: Southampton FC – Arsenal Londyn (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Borussia Mönchengladbach (Julian Kowalski, Sławomir Chałaśkiewicz)

19:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Heracles Almelo – PSV Eindhoven (Piotr Przybysz)

19:55. Eleven Sports
Ligue 1: Stade Rennais – FC Nantes (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

20:40. Eleven
Serie A: Inter Mediolan – Pescara Calcio (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

20:40. Eleven Extra
La Liga: CD Leganes – Celta Vigo (Michał Mitrut, Michał Świerżyński)

 

Niedziela 29.01.2017

11:55. Eleven
La Liga: Real Betis – FC Barcelona (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

12:25. Eleven Sports
Serie A: Torino FC – Atalanta Bergamo (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

12:55. Eleven Extra
Puchar Anglii: Millwall FC – Watford FC (Michał Mitrut, Tomasz Zieliński)

14:25. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – ADO Den Haag (Tomasz Włodarczyk)

14:55. Eleven Sports
Serie A: Sampdoria Genua – AS Roma (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

14:55. Eleven Extra
Serie A: Juventus Turyn – Sassuolo Calcio (Piotr Dumanowski, Radosław Majdan)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: SC Freiburg – Hertha Berlin (Tomasz Lach, Radosław Gilewicz)

16:10. Eleven
La Liga: Espanyol Barcelona – Sevilla FC (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

16:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – NEC Nijmegen (Cezary Kowalski)

16:55. Eleven Sports
Puchar Anglii: Manchester United – Wigan Athletic (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund (Edward Durda, Tomasz Hajto)

17:55. Eleven Extra
Liga belgijska: Anderlecht Bruksela – Standard Liege (Sebastian Chabiniak)

18:25. Eleven
La Liga: Athletic Bilbao – Sporting Gijón (Michał Mitrut, Maciej Kruk)

19:30. Eurosport 2
Bundesliga: Skróty meczów (Michał Zawacki)

20:40. Eleven
Serie A: SSC Napoli – US Palermo (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

20:40. Eleven Sports
La Liga: Real Madryt – Real Sociedad (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. Eleven Extra
Ligue 1: Paris Saint-Germain – AS Monaco (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

 

Poniedziałek 30.01.2017

10:30. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Tomasz Włodarczyk, Dariusz Szpakowski, Tomasz Smokowski)

13:00. Eleven
Championship: Skróty meczów (Marcin Grzywacz)

13:30. Eleven
Puchar Anglii: Skróty meczów (Dominik Guziak)

16:00. Eleven
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Ligue 1: Skróty meczów (Mateusz Święcicki)

18:00. Eleven
La Liga: Skróty meczów (Patryk Mirosławski)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

20:00. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej (Piotr Przybysz)

20:10. Eurosport 2
2. Bundesliga: Hannover 96 – FC Kaiserslautern (Edward Durda)

20:10. Eleven
Puchar Anglii: Losowanie 1/8 finału (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:40. Eleven
La Liga: UD Las Palmas – Valencia CF (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

 

Wtorek 31.01.2017

17:55. TVP Sport
Puchar Francji: Lille OSC – FC Nantes (Tomasz Jasina)

20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Maciej Purchała, Michał Kazanowski)

20:40. Polsat Sport
Puchar Włoch: Inter Mediolan – Lazio Rzym (Tomasz Włodarczyk, Tomasz Łapiński)

20:40. Eleven
Championship: Brentford FC – Aston Villa (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55. CANAL+ Sport
Premier League: Liverpool FC – Chelsea Londyn (Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki – z Liverpoolu)

20:55. TVP Sport
Puchar Francji: Olympique Marsylia – Olympique Lyon (Szymon Borczuch)

21:00. Eleven Sports
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

 

Środa 01.02.2017

13:30. Eleven
Liga belgijska: Skróty meczów (Dominik Guziak)

17:55. TVP Sport
Puchar Francji: FC Chambly – AS Monaco (Szymon Borczuch)

20:40. Eleven
Championship: Newcastle United – Queens Park Rangers (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Pescara Calcio – ACF Fiorentina (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40. CANAL+ Sport 2
Premier League: West Ham United – Manchester City (Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki – z Londynu)

20:55. CANAL+
Premier League: Manchester United – Hull City (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

20:55. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Atletico Madryt – FC Barcelona (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

20:55. Polsat Sport News
Puchar Włoch: AS Roma – AC Cesena (Marcin Feddek, Marcin Lepa)

20:55. TVP Sport
Puchar Francji: Stade Rennes – Paris Saint-Germain (Tomasz Jasina)

 

Czwartek 02.02.2017

00:40. SportKlub
Copa Libertadores: Botafogo FR – Colo Colo (Bartłomiej Rabij)

16:30. CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów

20:40. Eleven
Championship: Huddersfield Town – Brighton & Hove Albion (Michał Mitrut, Tomasz Zieliński)

20:55. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Celta Vigo – Deportivo Alaves (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

Przejdź do paska narzędzi