Rozkład jazdy: 25-31.12.2015

Program TV dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek – 25.12.2015

_______________

 

Sobota – 26.12.2015

13:40, CANAL+ Sport
Premier League: Stoke City – Manchester United (Tomasz Smokowski, Przemysław Rudzki)

15:55, CANAL+ Sport
Premier League: Liverpool FC – Leicester City (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

16:00, Eleven
Championship: Hull City – Burnley FC (Marcin Grzywacz)

18:00, Eleven Sports
Liga belgijska: Sporting Charleroi – Racing Genk (Dominik Guziak, Michel Thiry)

18:15, Eleven
Championship: Wolverhampton Wanderers – Reading FC (Mateusz Święcicki)

18:25, CANAL+ Sport
Premier League: Newcastle United – Everton FC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

20:40, CANAL+ Sport
Premier League: Southampton FC – Arsenal Londyn (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

 

Niedziela – 27.12.2015

11:00, Polsat Sport
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Robert Lewandowski)

12:35, PolsatSport.pl
Cafe Futbol Dogrywka (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Robert Lewandowski)

14:30, Eleven Sports
Liga belgijska: Standard Liege – Royal Mouscron-Péruwelz (Patryk Mirosławski, Michel Thiry)

16:00, Eleven
Liga szkocka: Heart of Midlothian – Celtic Glasgow (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

17:30, Eleven Sports
Championship: Nottingham Forrest – Leeds United (Marcin Grzywacz)

18:00, Eleven
Liga belgijska: Anderlecht Bruksela – KVC Westerlo (Marcin Pawłowski, Michel Thiry)

 

Poniedziałek – 28.12.2015

13:45, Eleven
Championship: Bolton Wanderers – Blackburn Rovers (Mateusz Święcicki)

15:55, CANAL+ Sport
Premier League: Watford FC – Tottenham Hotspur (Marcin Rosłoń, Krzysztof Przytuła)

16:00, Eleven
Championship: Reading FC – Brentford FC (Michał Mitrut)

18:15, Eleven
Championship: Middlesbrough FC – Sheffield Wednesday (Marcin Grzywacz)

18:25, CANAL+ Sport
Premier League: Manchester United – Chelsea Londyn (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

18:25, CANAL+ Sport 2
Premier League: Arsenal Londyn – AFC Bournemouth (Rafał Dębiński, Przemysław Rudzki)

20:00, Sportklub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Otylia Jędrzejczak)

 

Wtorek – 29.12.2015

20:40, CANAL+ Sport
Premier League: Leicester City – Manchester City (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

20:45, Eleven
Championship: Leeds United – Derby County (Marcin Grzywacz)

 

Środa – 30.12.2015

16:00, Eleven
La Liga: Real Madryt – Real Sociedad San Sebastian (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

16:00, Eleven Sports
La Liga: UD Levante – Malaga CF (Marcin Pawłowski, Jakub Ostrowski)

18:15, Eleven
La Liga: Sevilla FC – Espanyol Barcelona (Mateusz Święcicki, Paweł Wilkowicz)

18:15, Eleven Sports
La Liga: Rayo Vallecano – Atletico Madryt (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

20:30, Eleven
La Liga: FC Barcelona – Betis Sewilla (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:30, Eleven Sports
La Liga: Celta Vigo – Athletic Bilbao (Marcin Pawłowski, Jakub Ostrowski)

20:40, CANAL+ Sport
Premier League: Sunderland AFC – Liverpool FC (Krzysztof Marciniak, Rafał Nahorny)

 

Czwartek – 31.12.2015

16:00, Eleven
La Liga: Villarreal CF – Valencia CF (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *