Rozkład jazdy: 25-31.03.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek – 25.03.2016

00:25. Eleven
El. MŚ: Chile – Argentyna (Piotr Dumanowski, Paweł Wilkowicz)

03:10. Eleven
El. MŚ: Peru – Wenezuela (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

20:25. Polsat Sport News
Mecz towarzyski: Słowacja – Łotwa (Grzegorz Michalewski, Jacek Ziober)

20:40. Polsat Sport
Mecz towarzyski: Holandia – Francja (Piotr Przybysz, Tomasz Łapiński)

 

Sobota – 26.03.2016

01:40. Eleven
El. MŚ: Brazylia – Urugwaj (Marcin Grzywacz, Tomasz Ćwiąkała)

11:35. Polsat Sport
1. liga: Pogoń Siedlce – Zagłębie Sosnowiec (Leszek Bartnicki, Andrzej Iwan – z Siedlec)

13:45. Polsat Sport
Mecz towarzyski u21: Polska – Białoruś (Cezary Kowalski, Wojciech Kowalczyk – z Włocławka)

16:55. Polsat Sport
Mecz towarzyski: Rosja – Litwa (Tomasz Włodarczyk, Robert Zieliński)

17:00. Przegląd Sportowy
Dogrywka (Michał Pol, Andrzej Strejlau, Maciej Terlecki)

17:00. TVP Sport; TVP 1
Mecz towarzyski: Studio (Jacek Kurowski, Jerzy Engel, Tomasz Rząsa – z Wrocławia)

17:25. TVP 1; TVP Sport
Mecz towarzyski: Polska – Finlandia (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow – z Wrocławia)

19:30. TVP Sport
Mecz towarzyski: Studio (Jacek Kurowski, Jerzy Engel, Tomasz Rząsa – z Wrocławia)

19:30. Przegląd Sportowy
Dogrywka (Michał Pol, Andrzej Strejlau, Maciej Terlecki)

20:35. TVP Sport
Mecz towarzyski: Niemcy – Anglia (Jacek Laskowski, Jacek Magiera)

 

Niedziela – 27.03.2016

11:00. Polsat Sport
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Cezary Kowalski, Marcin Feddek)

12:25. PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Cezary Kowalski, Marcin Feddek)

20:55. Eleven
Campeonato Paulista: Água Santa Diadema – Palmeiras Sao Paulo (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

23:25. Eleven
Campeonato Paulista: Santos FC – Sao Paulo FC (Marcin Grzywacz, Marcin Gazda)

 

Poniedziałek – 28.03.2016

16:00. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Marcin Żewłakow, Michał Kołodziejczyk)

17:45. Polsat Sport
El. ME u17: Polska – Czarnogóra (Piotr Przybysz, Wojciech Kowalczyk – z Warszawy)

19:55. Polsat Sport Extra
Mecz towarzyski: Ukraina – Walia (Cezary Kowalski)

20:00. SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Mariusz Piekarski)

20:20. Polsat Sport
1. liga: PGE GKS Bełchatów – Wisła Płock (Leszek Bartnicki, Andrzej Iwan – z Bełchatowa)

 

Wtorek – 29.03.2016

12:00. Przegląd Sportowy
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Dziekanowski, Mateusz Borek)

20:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. liga (Leszek Bartnicki, Mateusz Majak)

20:35. TVP Sport
Mecz towarzyski: Niemcy – Włochy (Maciej Iwański, Andrzej Strejlau)

20:40. Polsat Sport
Mecz towarzyski: Portugalia – Belgia (Szymon Rojek, Jacek Ziober)

20:55. Polsat Sport Extra
Mecz towarzyski: Szkocja – Dania (Grzegorz Michalewski, Robert Zieliński)

20:55. Polsat Sport News
Mecz towarzyski: Francja – Rosja (Tomasz Włodarczyk)

20:55. Eleven
Mecz towarzyski: Anglia – Holandia (Marcin Grzywacz)

22:25. Eleven Sports
El. MŚ: Kolumbia – Ekwador (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

 

Środa – 30.03.2016

00:55. Eleven
El. MŚ: Urugwaj – Peru (Michał Mitrut, Paweł Wilkowicz)

01:25. Eleven Sports
El. MŚ: Argentyna – Boliwia (Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała)

02:55. Eleven
El. MŚ: Paragwaj – Brazylia (Mateusz Święcicki, Marcin Gazda)

17:45. Polsat Sport
El. ME u17: Polska – Serbia (Piotr Przybysz, Wojciech Kowalczyk – z Warszawy)

 

Czwartek – 31.03.2016

__________________


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.