Rozkład jazdy: 24-30.06.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 24.06.2016

09:00. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)

09:00; 20:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)

20:00. Polsat Sport 2; Polsat Sport Extra
Euro 2016: Studio (Przemysław Iwańczyk)

20:25. TVP Sport
4-4-2 (Rafał Patyra, Jerzy Engel, Mirosław Trzeciak, Tomasz Rząsa)

 

Sobota 25.06.2016

09:00; 14:30. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)
(Izabela Koprowiak, Michał Trela, Tomasz Kłos)

09:00; 20:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)

12:00; 13:45. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat; TVP 1
Euro 2016: Studio (Przemysław Iwańczyk, Jacek Gmoch, Dariusz Dziekanowski, Tomasz Łapiński)
(Szymon Rojek, Andrzej Iwan, Wojciech Kowalczyk, Waldemar Prusik)
(Jerzy Mielewski, Roman Kołtoń, Włodzimierz Lubański – z Saint-Etienne)
(Przemysław Babiarz, Jan Tomaszewski, Michał Pol, Jerzy Engel, Tomasz Rząsa)

14:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat; TVP 1
Euro 2016: Szwajcaria – Polska (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Saint-Etienne)
(Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak – z Saint-Etienne)

17:55. Polsat Sport 2
Euro 2016: Walia – Irlandia Północna (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober – z Paryża)

18:00. SportKlub
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Michał Sadomski, Jakub Bednaruk, Robert Podoliński)

20:00. Eleven
Wywiad z Maciejem Rybusem (Patryk Mirosławski)

20:55. Polsat Sport 2
Euro 2016: Chorwacja – Portugalia (Cezary Kowalski – z Lens)

23:15. Eurosport 2
MLS: Seattle Sounders – New York City (Adam Kotleszka)

23:55. Eleven
Liga brazylijska: Cruzeiro – Palmeiras (Michał Mitrut)

23:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat Sport News
Euro 2016: Podsumowanie dnia

 

Niedziela 26.06.2016

01:55. TVP Sport; TVP 1
Copa America: USA – Kolumbia (Michał Zawacki, Marcin Gabor)

09:00. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)

09:00; 20:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)

13:00. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat
Euro 2016: Studio (Paweł Sikora, Jacek Gmoch, Andrzej Iwan, Piotr Rzepka)
(Szymon Rojek, Andrzej Strejlau, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Grajewski)

14:55. Polsat Sport 2
Euro 2016: Francja – Irlandia (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Lyonu)

17:55. Polsat Sport 2
Euro 2016: Niemcy – Słowacja (Cezary Kowalski – z Lille)

20:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat
Euro 2016: Węgry – Belgia (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober – z Tuluzy)

20:55. Eleven
Liga brazylijska: Flamengo – Fluminense (Michał Mitrut)

23:25. Eleven
Liga brazylijska: Sport Recife – AF Chapecoense (Marcin Pawłowski)

23:55. Eurosport 1
MLS: Portland Timbers – Houston Dynamo (Julian Kowalski)

23:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat Sport News
Euro 2016: Podsumowanie dnia

 

Poniedziałek 27.06.2016

01:55. TVP Sport; TVP 1
Copa America: Argentyna – Chile (Tomasz Jasina, Mirosław Trzeciak)

09:00. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)

09:00; 20:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)

16:00; 17:30. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat; TVP 1
Euro 2016: Studio (Przemysław Iwańczyk, Jacek Gmoch, Dariusz Dziekanowski, Robert Zieliński, Wojciech Kowalczyk)
(Rafał Patyra, Jan Tomaszewski, Jerzy Engel, Michał Pol, Mirosław Trzeciak)

17:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat; TVP 1
Euro 2016: Włochy – Hiszpania (Mateusz Borek, Włodzimierz Lubański – z Saint-Denis)
(Maciej Iwański, Marcin Żewłakow – z Saint-Denis)

20:30. SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Radosław Matusiak)

20:55. Polsat Sport 2; Polsat
Euro 2016: Anglia – Islandia (Tomasz Włodarczyk, Tomasz Hajto – z Nicei)

23:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat Sport News
Euro 2016: Podsumowanie dnia

 

Wtorek 28.06.2016

09:00. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)

09:00; 20:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)

20:00. Polsat Sport 2; Polsat Sport
Euro 2016: Studio (Przemysław Iwańczyk, Andrzej Strejlau, Andrzej Kostyra, Waldemar Prusik, Wojciech Kowalczyk)

 

Środa 29.06.2016

09:00. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)

09:00; 20:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)

20:00. Polsat Sport 2; Polsat Sport
Euro 2016: Studio (Paweł Sikora, Jacek Gmoch, Piotr Rzepka, Robert Zieliński, Andrzej Iwan)

20:20. TVP Sport
4-4-2 (Rafał Patyra, Tomasz Rząsa, Mirosław Trzeciak)

 

Czwartek 30.06.2016

09:00; 20:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)

09:00; 20:30. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)

18:25. TVP Sport
Liga Europy: Slavia Sofia – Zagłębie Lubin (Tomasz Jasina)

20:00. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat; TVP 1
Euro 2016: Studio (Szymon Rojek, Jacek Gmoch, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Kostyra, Andrzej Iwan)
(Jerzy Mielewski, Roman Kołtoń, Włodzimierz Lubański – z Marsylii)
(Rafał Patyra, Jan Tomaszewski, Jerzy Engel, Tomasz Rząsa, Maciej Iwański)

20:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat; TVP 1
Euro 2016: Polska – Portugalia (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Marsylii)
(Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak – z Marsylii)

23:50. TVP Sport
4-4-2 (Rafał Patyra, Jan Tomaszewski, Jerzy Engel, Tomasz Rząsa, Maciej Iwański)

23:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat Sport News
Euro 2016: Podsumowanie dnia


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.