Rozkład jazdy: 22-28.01.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek – 22.01.2016

20:30, Eleven
Ligue 1: Stade Rennes – AC Ajaccio (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

20:30, Eleven Sports
La Liga: Sporting Gijon – Real Sociedad San Sebastian (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

20:30, Eurosport 2
Bundesliga: Hamburger SV – Bayern Monachium (Edward Durda, Tomasz Hajto)

21:30, SportKlub
Liga portugalska: Vitoria Setúbal – Académica Coimbra (Julian Kowalski)

 

Sobota – 23.01.2016

13:30, Eleven
Championship: Queens Park Rangers – Wolverhampton Wanderers (Tomasz Zieliński)

13:40, CANAL+ Sport
Premier League: Norwich City – Liverpool FC (Krzysztof Marciniak, Rafał Nahorny)

15:30, Eurosport 2
Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim – Bayer Leverkusen (Julian Kowalski, Tomasz Hajto)

15:55, CANAL+ Sport
Premier League: Manchester United – Southampton FC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

16:00, Eleven
La Liga: Malaga CF – FC Barcelona (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

17:00, Eleven Sports
Ligue 1: Paris Saint-Germain – Angers SCO (Marcin Pawłowski, Stefan Białas)

18:15, Eleven
La Liga: Espanyol Barcelona – Villarreal CF (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

18:25, CANAL+ Sport
Premier League: West Ham United – Manchester City (Rafał Dębiński, Krzysztof Przytuła)

18:30, Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach – Borussia Dortmund (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz)

19:40, Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – Vitesse Arnhem (Piotr Przybysz)

20:30, Eleven
La Liga: Granada CF – Getafe CF (Piotr Dumanowski)

20:45, Eleven Sports
Serie A: FC Empoli – AC Milan (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

21:45, SportKlub
Liga portugalska: Paços Ferreira – Sporting Lizbona (Tomasz Zieliński)

22:20, Eleven
La Liga: Rayo Vallecano – Celta Vigo (Michał Mitrut, Paweł Wilkowicz)

 

Niedziela – 24.01.2016

12:00, Eleven
La Liga: Athletic Bilbao – SD Eibar (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

12:30, Eleven Sports
Serie A: ACF Fiorentina – AC Torino (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

12:30, Polsat Sport Extra
Liga holenderska: AZ Alkmaar – Feyenoord Rotterdam (Leszek Bartnicki)

14:00, Eleven
Ligue 1: AS Monaco – FC Toulouse (Marcin Grzywacz, Michel Thiry)

14:25, CANAL+ Sport
Premier League: Everton FC – Swansea City (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

15:00, Eleven Sports
Serie A: Sampdoria Genua – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Radosław Majdan)

15:15, Eurosport 2
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – VfL Wolfsburg (Tomasz Lach, Radosław Gilewicz)

16:00, Eleven
La Liga: Atletico Madryt – Sevilla FC (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

16:55, CANAL+
Premier League: Arsenal Londyn – Chelsea Londyn (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

17:00, SportKlub
Liga portugalska: Belenenses Lizbona – Vitoria Guimaraes (Łukasz Wiśniowski)

17:30, Eurosport 2
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – Werder Brema (Rafał Sak, Sławomir Chałaśkiewicz)

18:00, Eleven
Liga belgijska: Standard Liege – KAA Gent (Marcin Pawłowski, Michel Thiry)

18:15, Eleven Sports
La Liga: Deportivo La Coruna – Valencia CF (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

19:15, SportKlub
Liga portugalska: Sporting Braga – FC Rio Ave (Jakub Polkowski)

20:30, Eleven
La Liga: Betis Sewilla – Real Madryt (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:45, Eleven Sports
Serie A: Juventus Turyn – AS Roma (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

21:30, SportKlub
Liga portugalska: FC Porto – Marítimo (Bartłomiej Rabij)

23:00, CANAL+ Sport 2
Sport+ (Przemysław Rudzki, Piotr Laboga)

 

Poniedziałek – 25.01.2016

12:00, Przegląd Sportowy
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Tomasz Włodarczyk, Dariusz Szpakowski, Łukasz Wiśniowski)

18:00, WP SportoweFakty
Dzieje się na żywo (Michał Kołodziejczyk)

19:00, Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

20:00, SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Klaudia Jans-Ignacik)

20:30, Eleven
La Liga: UD Levante – UD Las Palmas (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:45, Eleven Sports
Championship: Burnley FC – Derby County (Marcin Grzywacz)

21:00, SportKlub
Liga portugalska: Tondela – Boavista Porto (Tomasz Zieliński)

Przegląd Sportowy
Total Fussball (Michał Pol, Michał Trela, Tomasz Lach)

 

Wtorek – 26.01.2016

20:45, Eleven
Puchar Ligi Angielskiej 1/2 finału: Liverpool FC – Stoke City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00, Eleven Sports
Puchar Ligi Francuskiej 1/2 finału: OSC Lille – Girondins Bordeaux (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

21:00, Polsat Sport News; PolsatSport.pl
Puchar Włoch 1/2 finału: US Alessandria Calcio – AC Milan (Roman Kołtoń)

Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

 

Środa – 27.01.2016

20:25, CANAL+ Sport 2
Puchar Hiszpanii 1/4 finału: Atletico Madryt – Celta Vigo (Rafał Wolski, Wojciech Jagoda)

20:45, PolsatSport.pl
Puchar Włoch 1/2 finału: Juventus Turyn – Inter Mediolan (Roman Kołtoń, Tomasz Łapiński)

20:45, Eleven
Puchar Ligi Angielskiej 1/2 finału: Manchester City – Everton FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00, Eleven Sports
Puchar Ligi Francuskiej 1/2 finału: Paris Saint-Germain – FC Toulouse (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

21:25, CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii 1/4 finału: FC Barcelona – Athletic Bilbao (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

 

Czwartek – 28.01.2016

19:55, CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii 1/4 finału: CD Mirandés – Sevilla FC (Żelisław Żyżyński, Krzysztof Przytuła)

20:40, Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – sc Heerenveen (Cezary Kowalski)

20:55, CANAL+ Sport 2
Puchar Hiszpanii 1/4 finału: UD Las Palmas – Valencia CF (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.