Rozkład jazdy: 21-27.07.2017

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 21.07.2017

03:55. Eleven
Mecz towarzyski: Manchester United – Manchester City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia (Edward Durda, Maciej Terlecki – z Niecieczy)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Krakowa)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Termalica Nieciecza (Cezary Olbrycht, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

20:55. TVP Sport
Mecz towarzyski: Olympique Marsylia – Athletic Bilbao (Szymon Borczuch)

 

Sobota 22.07.2017

11:25. TVP Sport; TVP 1
Mecz towarzyski: Bayern Monachium – AC Milan (Tomasz Jasina)

11:55. CANAL+ Sport 2
Mecz towarzyski: Crystal Palace – West Bromwich Albion (Piotr Domagała, Rafał Nahorny)

14:25. CANAL+ Sport 2
Mecz towarzyski: Liverpool FC – Leicester City (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

15:25. CANAL+ Sport; nSport+
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Pogoń Szczecin (Adam Marchliński, Kamil Kosowski – z Gliwic)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: Rapid Wiedeń – SV Mattersburg (Tomasz Zieliński)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Cracovia Kraków (Rafał Wolski, Wojciech Jagoda – z Gdańska)

19:55. Eurosport 2
MLS: New York City – Chicago Fire (Michał Zawacki)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Korona Kielce (Bartosz Gleń, Maciej Murawski – z Warszawy)

20:25. Eleven Sports
Superpuchar Belgii: Anderlecht Bruksela – Zulte Waregem (Sebastian Chabiniak)

20:55. Eleven Extra
Liga brazylijska: Vitoria Salvador – Chapecoense AF (Dominik Guziak, Marcin Gazda)

21:55. Eurosport 2
MLS: Minnesota United – New York Red Bulls (Adam Kotleszka)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński, Krzysztof Przytuła)

23:55. TVP Sport; TVP 1
Mecz towarzyski: Juventus Turyn – FC Barcelona (Maciej Iwański, Rafał Ulatowski)

 

Niedziela 23.07.2017

01:55. Eleven
Mecz towarzyski: Paris Saint-Germain – Tottenham Hotspur (Marcin Grzywacz, Mateusz Święcicki)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Płock – Lech Poznań (Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn – z Płocka)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze (Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki – z Białegostoku)

20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stempniewski, Adam Matysek)

20:55. Eleven Sports
Liga brazylijska: Fluminense Rio de Janeiro – Corinthians Paulista (Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda)

22:55. TVP Sport; TVP 1
Mecz towarzyski: Real Madryt – Manchester United (Szymon Borczuch, Rafał Ulatowski)

 

Poniedziałek 24.07.2017

00:25. Eurosport 1
MLS: Vancouver Whitecaps – Portland Timbers (Adam Kotleszka)

13:55. Eleven
Mecz towarzyski: Inter Mediolan – Olympique Lyon (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz – z Lubina)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Piotr Włodarczyk)

20:15. TVP Sport
4-4-2 (Maciej Iwański, Andrzej Strejlau, Andrzej Niedzielan, Piotr Koźmiński)

20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski)

21:00. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

22:55. TVP 1
Gol  (Jacek Kurowski)

 

Wtorek 25.07.2017

12:00. Polsat Sport News
Puchar Polski: Losowanie 1. rundy

13:25. Eleven
Mecz towarzyski: Chelsea Londyn – Bayern Monachium (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

 

Środa 26.07.2017

01:55. Eleven
Mecz towarzyski: Tottenham Hotspur – AS Roma (Marcin Grzywacz, Dominik Guziak)

15:15. TVP Sport; TVP 1
Liga Mistrzów: Studio (Jacek Kurowski, Andrzej Strejlau, Jan Tomaszewski)

15:55. TVP Sport; TVP 1
Liga Mistrzów: FK Astana – Legia Warszawa (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow)

 

Czwartek 27.07.2017

01:25. TVP Sport; TVP 1
Mecz towarzyski: FC Barcelona – Manchester United (Jacek Laskowski)

02:25. Eleven
Mecz towarzyski: Paris Saint-Germain – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

03:25. TVP Sport
Gold Cup: USA – Jamajka (Tomasz Jasina)

04:55. Eleven
Mecz towarzyski: Manchester City – Real Madryt (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

13:25. TVP Sport; TVP 1
Mecz towarzyski: Bayern Monachium – Inter Mediolan (Maciej Iwański)

18:55. TVP Sport
Liga Europy: FC Utrecht – Lech Poznań (Szymon Borczuch)

Przejdź do paska narzędzi