Rozkład jazdy: 19-25.05.2017

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 19.05.2017

02:40. SportKlub
Copa Libertadores: Botafogo Rio de Janeiro – Atletico Nacional (Julian Kowalski)

16:45. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Arka Gdynia (Edward Durda, Sławomir Chałaśkiewicz – z Wrocławia)

18:30. CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów

19:55. Eurosport 1
ME u17: Hiszpania – Anglia (Tomasz Lach, Maciej Terlecki)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Krakowa)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Ruch Chorzów (Tomasz Smokowski, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

20:30. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

20:40. Eleven
La Liga: Granada CF – Espanyol Barcelona (Sebastian Chabiniak, Tomasz Ćwiąkała)

 

Sobota 20.05.2017

06:55. Eurosport 1
MŚ u20: Wenezuela – Niemcy (Michał Zawacki)

09.00 Onet
English Breakfast extra (Przemysław Rudzki, Howard Webb)

09:25. Eurosport 1
MŚ u20: Argentyna – Anglia (Julian Kowalski)

09:25. Polsat Sport News
Liga chińska: Shanghai Shenhua – Shanghai Dongya (Szymon Rojek, Andrzej Strejlau)

14:55. Polsat Sport
1. liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Sandecja Nowy Sącz (Piotr Przybysz, Tomasz Łapiński – z Bielska-Białej)

15:00. SportKlub
Copa Libertadores: Skróty meczów (Bartłomiej Rabij)

15:25. CANAL+ Sport; nSport+
Ekstraklasa: Wisła Płock – Zagłębie Lubin (Przemysław Pełka, Wojciech Jagoda – z Płocka)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayern Monachium – SC Freiburg (Andrzej Janisz, Tomasz Hajto)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: SV Ried – Sankt Pölten (Jakub Polkowski)

15:55. Eleven Sports
League One: Bradford City – Millwall FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

16:55. Eleven
La Liga: Sporting Gijon – Real Betis (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

17:55. Eleven Sports
Serie A: Chievo Verona – AS Roma (Dominik Guziak, Filip Kapica)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Górnik Łęczna (Piotr Laboga, Kamil Kosowski – z Gliwic)

18:25. SportKlub
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – Admira Wacker (Łukasz Wiśniowski)

18:55. Eleven
La Liga: Deportivo La Coruna – UD Las Palmas (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

18:55. Eleven Extra
La Liga: CD Leganes – Deportivo Alaves (Sebastian Chabniak, Michał Świerżyński)

20:00. Eleven Sports
Serie A: Studio (Piotr Dumanowski, Michał Borkowski, Mikołaj Kruk)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Pogoń Szczecin (Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

20:40. Eleven Sports
Serie A: SSC Napoli – ACF Fiorentina (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:55. Eleven
Ligue 1: Olympique Marsylia – SC Bastia (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

20:55. Eleven Extra
La Liga: Sevilla FC – Osasuna Pampeluna (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

21:55. Eurosport 2
MLS: DC United – Chicago Fire (Adam Kotleszka)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński, Krzysztof Przytuła)

22:45. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Marcin Pawłowski, Maciej Kruk, Dominik Guziak, Mateusz Majak)

23:55. Eleven Sports
Liga brazylijska: Palmeiras Sao Paulo – Chapecoense AF (Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda)

 

Niedziela 21.05.2017

06:55. Eurosport 1
MŚ u20: Zambia – Portugalia (Tomasz Lach)

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Roman Kołtoń, Zbigniew Przesmycki, Paweł Raczkowski)

12:55. Eurosport 2
MŚ u20: Włochy – Urugwaj (Edward Durda)

13:55. Polsat Sport News
Liga rosyjska: Lokomotiw Moskwa – Zenit Sankt Petersburg (Grzegorz Michalewski)

14:25. Eleven Sports
Liga belgijska: Anderlecht Bruksela – KV Oostende (Sebastian Chabiniak)

14:55. Eleven
Serie A: Juventus Turyn – FC Crotone (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

14:55. Eleven Extra
Serie A: AC Milan – Bologna FC (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

15:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski – z Białegostoku)
(Rafał Dębiński, Maciej Murawski – z Poznania)

15:25. CANAL+
Ekstraklasa: Lech Poznań – Lechia Gdańsk (Rafał Wolski, Kamil Kosowski – z Poznania)

15:25. Eurosport 2
2. Bundesliga: VfB Stuttgart – Würzburger Kickers (Edward Durda, Sławomir Chałaśkiewicz)

15:30. CANAL+ Sport
Premier League: Studio (Krzysztof Marciniak, Piotr Domagała, Robert Podoliński)

15:55. CANAL+ Sport
Premier League: Liverpool FC – Middlesbrough FC / Watford FC – Manchester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Chelsea Londyn – Sunderland AFC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

15:55. Polsat Sport News
Liga ukraińska: Szachtar Donieck – Olimpik Donieck (Robert Zieliński)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: Rapid Wiedeń – Sturm Graz (Adam Kotleszka)

16:25. Eleven Sports
La Liga: Studio (Mateusz Święcicki, Maciej Kruk, Paweł Wilkowicz)

16:40. Eleven Sports
La Liga: MultiFutbol (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

16:55*. Eleven
La Liga: Atletico Madryt – Athletic Bilbao (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

16:55*. Eleven Extra
La Liga: Valencia CF – Villarreal CF (Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa (Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki – z Białegostoku)

19:55. Eleven
La Liga: FC Barcelona – SD Eibar (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

19:55. Eleven Sports
La Liga: Malaga CF – Real Madryt (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:25. Polsat Sport
1. liga: Zagłębie Sosnowiec – Stal Mielec (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Iwan – z Sosnowca)

20:25. Eurosport 1
MLS: New England Revolution – Columbus Crew (Michał Zawacki)

20:40. Eleven Extra
Serie A: Lazio Rzym – Inter Mediolan (Julian Kowalski, Dominik Guziak)

22:00. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała, Marcin Gazda, Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

22:30. CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Pełka, Piotr Laboga)

22:55. Eurosport 2
MLS: Minnesota United – Los Angeles Galaxy (Adam Kotleszka)

 

Poniedziałek 22.05.2017

09:00. CanalPlus.pl
Radio Canal (Piotr Domagała, Przemysław Pełka, Michał Gutka)

09:55. Eurosport 2
MŚ u20: Francja – Honduras (Julian Kowalski)

10:15. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski)

13:00. Eleven
Championship: Skróty meczów (Marcin Grzywacz)

16:00. Eleven
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Ligue 1: Skróty meczów (Mateusz Święcicki)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Korona Kielce (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz – z Niecieczy)

18:00. CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów

18:00. Eleven
La Liga: Skróty meczów (Patryk Mirosławski)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Robert Podoliński)

20:15. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Marcin Żewłakow, Jacek Laskowski)

20:30. Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Andrzej Iwan, Arkadiusz Aleksander)

20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Dariusz Dziekanowski)

20:40. Eleven
Serie A: Pescara Calcio – Palermo Calcio (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

21:00. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski, Filip Kapica, Dominik Guziak, Mateusz Majak, Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

21:30. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

22:00. Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Adam Kotleszka)

23:25. TVP 1
Ekstra Gol (Rafał Patyra, Wojciech Kowalewski)

 

Wtorek 23.05.2017

09:55. Eurosport 1
MŚ u20: Anglia – Gwinea (Edward Durda)

12:55. Eurosport 2
MŚ u20: Meksyk – Niemcy (Tomasz Lach)

20:00. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Mirosław Żukowski, Andrzej Fąfara)

22:00. Eleven Sports
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

22:15. TVP Sport
Zwarcie (Marek Jóźwik, Piotr Dębowski, Piotr Żelazny, Piotr Stokłosa, Sebastian Chmara)

23:00. Eleven Sports
La Liga Legends (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Marek Saganowski)

 

Środa 24.05.2017

00:25. SportKlub
Copa Libertadores: Club Nacional – CA Lanus (Bartłomiej Rabij)

09:55. Eurosport 1
MŚ u20: RPA – Włochy (Edward Durda)

12:55. Eurosport 2
MŚ u20: Kostaryka – Portugalia (Michał Zawacki)

13:30. Eleven
Liga belgijska: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak)

19:30; 20:15. CANAL+; TVP 1
Liga Europy: Studio (Krzysztof Marciniak, Piotr Salak, Kazimierz Węgrzyn, Krzysztof Przytuła)
(Żelisław Żyżyński, Grzegorz Mielcarski, Marek Jóźwiak – ze Sztokholmu)
(Rafał Patyra, Tomasz Rząsa, Jan Tomaszewski)

21:00. CANAL+; TVP 1; Eurosport 1
Liga Europy: Ajax Amsterdam – Manchester United (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny – ze Sztokhlomu)
(Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow – ze Sztokholmu)
(Julian Kowalski, Andrzej Strejlau)

Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

 

Czwartek 25.05.2017

02:40. SportKlub
Copa Libertadores: Palmeiras Sao Paulo – Atletico Tucuman (Julian Kowalski)

09:55. Eurosport 1
MŚ u20: Francja – Wietnam (Michał Zawacki)

15:00. Sport.pl
Wilkowicz sam na sam (Paweł Wilkowicz, Howard Webb)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: Austria Wiedeń – Red Bull Salzburg (Tomasz Zieliński)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: VFL Wolfsburg – Eintracht Brunszwik (Mateusz Borek, Radosław Gilewicz)

20:40. Eleven
Ligue 1: Troyes AC – FC Lorient (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.