Rozkład jazdy: 16-22.09.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 16.09.2016

17:55. Polsat Sport
1. liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec (Cezary Kowalski, Wojciech Kowalczyk – z Bielska-Białej)

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Ruch Chorzów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Tomasz Lach, Radosław Gilewicz – z Chorzowa)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Juskowiak – z Wrocławia)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok (Tomasz Smokowski, Remigiusz Jezierski – z Wrocławia)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: 1. FC Köln – SC Freiburg (Edward Durda, Tomasz Hajto)

20:40. Eleven
Serie A: UC Sampdoria – AC Milan (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

20:40. Eleven Sports
Ligue 1: SM Caen – Paris Saint-Germain (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

20:40. Eleven Extra
La Liga: Real Betis – Granada CF (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Chelsea FC – Liverpool FC (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

 

Sobota 17.09.2016

12:55. Eleven; Eleven Extra
La Liga: CD Leganes – FC Barcelona (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

15:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Salak, Kazimierz Węgrzyn)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Korona Kielce (Piotr Laboga, Wojciech Jagoda – z Łęcznej)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayern Monachium – FC Ingolstadt 04 (Tomasz Lach, Tomasz Hajto)

15:30. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Maciej Murawski)

15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester City – Bournemouth AFC (Marcin Rosłoń, Krzysztof Przytuła)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: SV Ried – Rheindorf Altach (Radosław Gielo)

15:55. Eleven Extra
Championship: Ipswich Town – Aston Villa (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

16:10. Eleven
La Liga: Atletico Madryt – Sporting Gijón (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

16:55. Eleven Sports
Ligue 1: AS Monaco – Stade Rennes (Dominik Guziak, Stefan Białas)

17:55. Polsat Sport
1. liga: Miedź Legnica – GKS Katowice (Marcin Feddek, Waldemar Prusik – z Legnicy)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Płock – Pogoń Szczecin (Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki – z Płocka)

18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Everton FC – Middlesbrough FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

18:25. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach – Werder Brema (Edward Durda, Sławomir Chałaśkiewicz)

18:25. Eleven
La Liga: SD Eibar – Sevilla FC (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

18:25. SportKlub
Liga austriacka: Admira Wacker – Sturm Graz (Jakub Polkowski)

19:55. Eleven Extra
Ligue 1: AS Nancy – FC Nantes (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Piast Gliwice (Adam Marchliński, Kamil Kosowski – z Krakowa)

20:40. Eleven
La Liga: UD Las Palmas – Malaga CF (Michał Mitrut, Paweł Wilkowicz)

20:40. Eleven Sports
Serie A: SSC Napoli – Bologna FC (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński)

 

Niedziela 18.09.2016

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Strejlau, Jerzy Podbrożny)

11:55. Eleven
La Liga: CA Osasuna – Celta Vigo (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

12:25. Eleven Extra
Serie A: Udinese Calcio – Chievo Verona (Dominik Guziak, Radosław Majdan)

12:55. CANAL+ Sport
Premier League: Watford FC – Manchester United (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

14:25. Eleven
Liga belgijska: KRC Genk – RSC Anderlecht (Sebastian Chabiniak)

14:25. Polsat Sport
Liga holenderska: PSV Eindhoven – Feyenoord Rotterdam (Piotr Przybysz)

14:25. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: PEC Zwolle – AZ Alkmaar (Szymon Rojek)

14:55. Eleven Extra
Serie A: Torino FC – Empoli FC (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

15:10. CANAL+ Sport
Premier League: Southampton FC – Swansea City (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

15:25. CANAL+
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Lech Poznań (Rafał Wolski, Krzysztof Przytuła – z Gdańska)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: FC Augsburg – FSV Mainz 05 (Rafał Sak, Sławomir Chałaśkiewicz)

16:25. Eleven
La Liga: Athletic Bilbao – Valencia CF (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – Austria Wiedeń (Tomasz Zieliński)

16:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Heracles Almelo – Ajax Amsterdam (Cezary Kowalski)

16:55. Eleven Extra
Ligue 1: AS Saint-Etienne – SC Bastia (Marcin Grzywacz, Stefan Białas)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: Hertha Berlin – Schalke 04 Gelsenkirchen (Andrzej Janisz, Radosław Gilewicz)

17:25. CANAL+ Sport
Premier League: Tottenham Hotspur – Sunderland AFC (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Legia Warszawa – KGHM Zagłębie Lubin (Bartosz Gleń, Maciej Murawski – z Warszawy)

17:55. Polsat Sport
1. liga: GKS Tychy – Chojniczanka Chojnice (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Iwan – z Tychów)

17:55. Eleven Sports
Serie A: Inter Mediolan – Juventus FC (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:25. Eleven
La Liga: Villarreal CF – Real Sociedad (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

18:55. SportKlub
Liga austriacka: Rapid Wiedeń – SV Mattersburg (Łukasz Wiśniowski)

19:30. Eurosport 2
Magazyn Bundesligi (Edward Durda)

19:55. Eurosport 1
MLS: Sporting Kansas City – Los Angeles Galaxy (Tomasz Lach)

20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stempniewski, Zbigniew Boniek)

20:40. Eleven
La Liga: RCD Espanyol – Real Madryt CF (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports
Serie A: ACF Fiorentina – AS Roma (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

20:40. Eleven Extra
Ligue 1: Olympique Marsylia – Olympique Lyon (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

22:20. CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Rudzki, Żelisław Żyżyński)

22:55. Eurosport 1
MLS: Toronto FC – New York Red Bulls (Adam Kotleszka)

23:25. Eleven Sports
Liga brazylijska: FC Santos – Santa Cruz FC (Julian Kowalski, Paweł Wilkowicz)

 

Poniedziałek 19.09.2016

13:00. Eleven
Magazyn Championship (Marcin Grzywacz)

16:00. Eleven
Magazyn Serie A (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Magazyn Ligue 1 (Mateusz Święcicki)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Cracovia (Edward Durda, Sławomir Chałaśkiewicz – z Gdyni)

18:00. Eleven
Magazyn La Liga (Patryk Mirosławski)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

19:00. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej (Piotr Przybysz)

19:50. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Michał Kołodziejczyk, Piotr Żelazny)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Piotr Włodarczyk)

20:30. Przegląd Sportowy
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski, Siergiej Kriwiec)

20:40. Eleven
La Liga: CD Alavés – Deportivo La Coruna (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

21:00. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Tomasz Włodarczyk, Szymon Rojek)

23:00. TVP 1
Gol Ekstra (Rafał Patyra, Piotr Stokowiec)

 

Wtorek 20.09.2016

14:40. Polsat Sport
Puchar Polski: GKS 1962 Jastrzębie – Górnik Łęczna (Piotr Przybysz, Waldemar Prusik – z Jastrzębia)

18:00. CANAL+ Sport
Magazyn Premier League

18:30. Eurosport 2
Magazyn MLS (Adam Kotleszka)

18:55. Eleven
Ligue 1: Lille OSC – Toulouse FC (Marcin Pawłowski, Stefan Białas)

19:55. Eurosport 2
Bundesliga: VfL Wolfsburg – Borussia Dortmund (Mateusz Borek, Tomasz Hajto)

20:10. TVP 3 Warszawa
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Mariusz Rutz)

20:25. Polsat Sport
Puchar Polski: Górnik Zabrze – Wigry Suwałki (Mateusz Borek, Wojciech Kowalczyk – z Zabrza)

20:40. Eleven Extra
Puchar Ligi Angielskiej: Leicester City – Chelsea FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55. Eleven Sports
Ligue 1: Paris Saint-Germain – Dijon FCO  (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

21:55. Eleven
La Liga: Sevilla FC – Real Betis (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

 

Środa 21.09.2016

09:00. Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

13:30. Eleven
Magazyn ligi belgijskiej (Dominik Guziak)

14:40. Polsat Sport
Puchar Polski: Puszcza Niepołomice – Lechia Gdańsk (Tomasz Włodarczyk, Tomasz Łapiński – z Niepołomic)

18:25. Eleven Sports
Serie A: Bologna FC – UC Sampdoria (Piotr Dumanowski)

18:55. Eleven Extra
Ligue 1: OGC Nice – AS Monaco (Michał Mitrut, Mateusz Majak)

19:55. Eleven
La Liga: Real Madryt – Villarreal CF (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

19:55. Eurosport 2
Bundesliga: Bayern Monachium – Hertha Berlin (Andrzej Janisz, Tomasz Hajto)

20:00. Polsat Sport
Puchar Polski: Studio (Szymon Rojek – z Chorzowa)

20:25. Polsat Sport
Puchar Polski: Ruch Chorzów – Lech Poznań (Mateusz Borek, Andrzej Iwan – z Chorzowa)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Genoa CFC – SSC Napoli (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

20:55. Eleven Extra
Puchar Ligi Angielskiej: Swansea City – Manchester City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:55. Eleven
La Liga: FC Barcelona – Atletico Madryt (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała – z Barcelony)

 

Czwartek 22.09.2016

17:25. Polsat Sport
Puchar Polski: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Arka Gdynia (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński – z Ostrowca)

19:55. Eleven
La Liga: CA Osasuna – RCD Espanyol (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

19:55. Eleven Sports
La Liga: Deportivo La Coruna – CD Leganes (Michał Mitrut, Paweł Wilkowicz)

20:25. Polsat Sport
Puchar Polski: Drutex-Bytovia Bytów – Śląsk Wrocław (Cezary Kowalski, Wojciech Kowalczyk – z Bytowa)

21:55. Eleven; Eleven Sports
La Liga: Valencia CF – CD Alavés (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *