Rozkład jazdy: 16-22.06.2017

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 16.06.2017

17:00. Polsat Sport; Polsat Sport Extra; Polsat
ME u21: Studio (Jerzy Mielewski, Roman Kołtoń, Andrzej Iwan, Dariusz Dziekanowski – z Lublina)

17:55. Polsat Sport
ME u21: Szwecja – Anglia (Piotr Przybysz, Czesław Michniewicz – z Kielc)

17:55. Polsat Sport; Polsat
ME u21: Polska – Słowacja (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Lublina)

23:55. Polsat Sport News
ME u21: Skróty meczów

 

Sobota 17.06.2017

16:30. TVP Sport; TVP 1
Puchar Konfederacji: Studio (Jacek Kurowski, Jan Tomaszewski, Andrzej Niedzielan)

16:55. TVP Sport; TVP 1
Puchar Konfederacji: Rosja – Nowa Zelandia (Dariusz Szpakowski, Rafał Ulatowski)

17:55. Polsat Sport Extra
ME u21: Portugalia – Serbia (Szymon Rojek, Waldemar Prusik – z Bydgoszczy)

18:55. Eurosport 2
MLS: New York City – Seattle Sounders (Tomasz Lach)

20:40. Polsat Sport Extra
ME u21: Hiszpania – Macedonia (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński – z Gdyni)

20:55. Eleven
La Liga 123: Getafe CF – SD Huesca (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

23:55. Polsat Sport News
ME u21: Skróty meczów

 

Niedziela 18.06.2017

13:30. Polsat Sport News
Liga chińska: Guangzhou R&F – Shanghai Dongya (Przemysław Iwańczyk, Andrzej Strejlau)

16:30. TVP 1
Puchar Konfederacji: Studio (Dariusz Szpakowski, Andrzej Niedzielan)

16:55. TVP 1
Puchar Konfederacji: Portugalia – Meksyk (Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow)

17:55. Polsat Sport Extra
ME u21: Niemcy – Czechy (Tomasz Włodarczyk, Roman Kołtoń – z Tychów)

19:30. TVP Sport; TVP 2
Puchar Konfederacji: Studio (Rafał Patyra, Marcin Żewłakow, Bartłomiej Rabij)

19:55. TVP Sport; TVP 2
Puchar Konfederacji: Kamerun – Chile (Tomasz Jasina, Rafał Ulatowski)

20:40. Polsat Sport Extra
ME u21: Dania – Włochy (Grzegorz Michalewski, Tomasz Hajto – z Krakowa)

20:55. Eleven
La Liga 123: Cadiz CF – CD Tenerife (Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. Eleven Sports
Liga brazylijska: Fluminense Rio de Janeiro – Flamengo Rio de Janeiro (Julian Kowalski, Marcin Gazda)

22:55. Eurosport 1
MLS: Philadelphia Union – New York Red Bulls (Tomasz Lach)

23:55. Polsat Sport News
ME u21: Skróty meczów

 

Poniedziałek 19.06.2017

10:15. Onet
Śniadanie z kadrą (Michał Pol, Marcin Dobosz, Maciej Szczęsny, Mateusz Borek)

16:30. TVP Sport; TVP 1
Puchar Konfederacji: Studio (Przemysław Babiarz, Jan Tomaszewski, Andrzej Niedzielan)

16:55. TVP Sport; TVP 1
Puchar Konfederacji: Australia – Niemcy (Dariusz Szpakowski, Radosław Gilewicz)

17:55. Polsat Sport
ME u21: Słowacja – Anglia (Piotr Przybysz, Czesław Michniewicz – z Kielc)

19:25. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Jan Tomaszewski, Radosław Gilewicz)

19:00. Polsat Sport Extra; Polsat Sport; Polsat
ME u21: Studio (Jerzy Mielewski, Roman Kołtoń, Andrzej Iwan, Dariusz Dziekanowski – z Lublina)

20:40. Polsat Sport; Polsat
ME u21: Polska – Szwecja (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Lublina)

22:00. Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Adam Kotleszka)

23:55. Polsat Sport News
ME u21: Skróty meczów

 

Wtorek 20.06.2017

17:55. Polsat Sport Extra
ME u21: Serbia – Macedonia (Szymon Rojek, Waldemar Prusik – z Bydgoszczy)

20:40. Polsat Sport
ME u21: Portugalia – Hiszpania (Cezary Kowalski, Czesław Michniewicz – z Gdyni)

23:55. Polsat Sport News
ME u21: Skróty meczów

 

Środa 21.06.2017

16:30. TVP Sport; TVP 1
Puchar Konfederacji: Studio (Jacek Kurowski, Marcin Żewłakow, Michał Listkiewicz, Jakub Wawrzyniak)

16:55. TVP Sport; TVP 1
Puchar Konfederacji: Rosja – Portugalia (Maciej Iwański, Rafał Ulatowski)

17:55. Polsat Sport
ME u21: Czechy – Włochy (Grzegorz Michalewski, Marcin Lepa – z Tychów)

19:30. TVP Sport; TVP 2
Puchar Konfederacji: Studio (Rafał Patyra, Jan Tomaszewski)

19:55. TVP Sport; TVP 2
Puchar Konfederacji: Meksyk – Nowa Zelandia (Tomasz Jasina, Robert Podoliński)

20:40. Polsat Sport
ME u21: Niemcy – Dania (Tomasz Włodarczyk, Roman Kołtoń – z Krakowa)

20:55. Eleven
La Liga 123: CD Tenerife – Getafe CF (Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała)

23:55. Polsat Sport News
ME u21: Skróty meczów

 

Czwartek 22.06.2017

15:00. Sport.pl
Wilkowicz sam na sam (Paweł Wilkowicz, Łukasz Piszczek)

16:30. TVP Sport; TVP 1
Puchar Konfederacji: Studio (Rafał Patyra, Michał Zichlarz)

16:55. TVP Sport; TVP 1
Puchar Konfederacji: Kamerun – Australia (Jacek Laskowski, Robert Podoliński)

19:00. Polsat Sport; Polsat
ME u21: Studio (Jerzy Mielewski, Roman Kołtoń, Andrzej Iwan, Dariusz Dziekanowski – z Kielc)

19:30. TVP Sport; TVP 2
Puchar Konfederacji: Studio (Jacek Kurowski, Bartłomiej Rabij, Andrzej Strejlau)

19:55. TVP Sport; TVP 2
Puchar Konfederacji: Niemcy – Chile (Dariusz Szpakowski, Rafał Ulatowski)

20:40. Polsat Sport; Polsat
ME u21: Anglia – Polska (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Kielc)

20:40. Polsat Sport Extra
ME u21: Słowacja – Szwecja (Piotr Przybysz, Czesław Michniewicz – z Lublina)

23:55. Polsat Sport News
ME u21: Skróty meczów


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.