Rozkład jazdy: 12-18.02.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek – 12.02.2016

01:45, SportKlub
Copa Libertadores: Santa Fe – Oriente Petrorelo (Bartłomiej Rabij)

17:45, Eurosport 2
Ekstraklasa: Ruch Chorzów – KGHM Zagłębie Lubin (Tomasz Lach, Andrzej Strejlau – z Chorzowa)

20:00, CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht)

20:25, CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Wisła Kraków (Tomasz Smokowski, Kazimierz Węgrzyn – z Wrocławia)

20:30, Eurosport 2
Bundesliga: FSV Mainz 05 – Schalke 04 Gelsenkirchen (Andrzej Janisz, Radosław Gilewicz)

20:30, Eleven Sports
Ligue 1: Stade Rennais – Angers SCO (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

20:45, Eleven
Serie A: Carpi FC 1909 – AS Roma (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

22:30, CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht)

 

Sobota – 13.02.2016

13:30, Eleven
Championship: Queens Park Rangers – Fulham Londyn (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

13:30, CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Krzysztof Przytuła)

13:40, CANAL+ Sport 2
Premier League: Sunderland AFC – Manchester United (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

15:00, CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Krzysztof Przytuła)

15:10, CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Piast Gliwice (Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda – z Łęcznej)

15:15, Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – Hannover 96 (Rafał Sak, Radosław Gilewicz)

15:45, CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Krzysztof Przytuła)

15:55, CANAL+ Sport 2
Premier League: Swansea City – Southampton FC (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)

16:00, Eleven
La Liga: Real Madryt – Athletic Bilbao (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

17:15, SportKlub
Liga portugalska: Moreirense – Belenenses Lizbona (Marcin Grzywacz)

17:30, CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Krzysztof Przytuła)

17:40, CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Cracovia – Górnik Zabrze (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

17:40, nSport+
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki – z Gdańska)

18:00, CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Krzysztof Przytuła)

18:00, Eleven Sports
Serie A: Chievo Werona – US Sassuolo (Marcin Pawłowski, Piotr Czachowski)

18:15, Eleven
La Liga: Villarreal CF – Malaga CF (Michał Mitrut, Tomasz Zieliński)

18:25, CANAL+ Sport 2
Premier League: Chelsea Londyn – Newcastle United (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

18:30, Eurosport 2
Bundesliga: FC Köln – Eintracht Frankfurt (Tomasz Lach, Tomasz Hajto)

19:30, SportKlub
Liga portugalska: Nacional Funchal – Sporting Lizbona (Łukasz Wiśniowski)

20:00, CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński)

20:30, Eleven
La Liga: Valencia CF – Espanyol Barcelona (Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała)

20:45, Eleven Sports
Serie A: Juventus Turyn – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski)

21:45, SportKlub
Liga portugalska: Vitoria Guimaraes – Vitoria Setúbal (Jakub Polkowski)

22:20, Eleven
La Liga: Deportivo La Coruna – Betis Sewilla (Marcin Pawłowski, Paweł Wilkowicz)

 

Niedziela – 14.02.2016

12:00, Eleven
La Liga: Real Sociedad San Sebastian – Granada CF (Marcin Pawłowski)

12:25, Polsat Sport News
Liga holenderska: FC Groningen – Ajax Amsterdam (Cezary Kowalski)

12:30, Eleven Sports
Serie A: AC Milan – Genoa CFC (Mateusz Święcicki, Michał Gąsiorowski)

12:55, CANAL+ Sport
Premier League: Arsenal Londyn – Leicester City (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)

14:00, Eleven
Ligue 1: Olympique Lyon – SM Caen (Marcin Grzywacz, Stefan Białas)

14:25, Polsat Sport News
Liga holenderska: PEC Zwolle – Feyenoord Rotterdam (Piotr Przybysz)

15:00, CANAL+ Sport
Premier League: Aston Villa Birmingham – Liverpool FC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

15:00, Eleven Sports
Serie A: US Palermo – AC Torino (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

15:10, CANAL+
Ekstraklasa: Lech Poznań – Termalica Bruk-Bet Nieciecza (Adam Marchliński, Maciej Murawski – z Poznania)

15:15, Eurosport 2
Bundesliga: Hamburger SV – Borussia Mönchengladbach (Edward Durda, Tomasz Hajto)

16:00, Eleven
La Liga: Sevilla FC – UD Las Palmas (Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała)

17:10, CANAL+ Sport
Premier League: Manchester City – Tottenham Hotspur (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

17:30, Eurosport 2
Bundesliga: FC Augsburg – Bayern Monachium (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz)

17:35, CANAL+
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok (Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki – z Warszawy)

18:00, SportKlub
Liga portugalska: Boavista Porto – Académica Coimbra (Jakub Polkowski)

18:15, Eleven
La Liga: Getafe CF – Atletico Madryt (Michał Mitrut, Paweł Wilkowicz)

20:00, CANAL+
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stempniewski, Mateusz Cetnarski)

20:15, SportKlub
Liga portugalska: Marítimo – Sporting Braga (Radosław Gielo)

20:30, Eleven
La Liga: FC Barcelona – Celta Vigo (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:45, Eleven Sports
Serie A: ACF Fiorentina – Inter Mediolan (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

23:00, CANAL+ Sport 2
Sport+ (Marcin Rosłoń, Grzegorz Milko)

 

Poniedziałek – 15.02.2016

12:00, Przegląd Sportowy
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Tomasz Włodarczyk, Dariusz Szpakowski, Dariusz Dziekanowski)

18:00, Eurosport 2
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Korona Kielce (Edward Durda, Paweł Wojtala – ze Szczecina)

18:00, WP SportoweFakty
Dzieje się na żywo (Michał Kołodziejczyk)

19:00, Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

20:00, Eurosport 2
2. Bundesliga: FC Norymberga – VfL Bochum (Tomasz Lach)

20:00, CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Tomasz Frankowski)

20:00, SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Bartosz Ignacik)

20:45, Eleven
Liga szkocka: Inverness Caledonian Thistle – FC Aberdeen (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

21:00, SportKlub
Liga portugalska: FC Rio Ave – Paços Ferreira (Tomasz Zieliński)

21:00, Ekstraklasa.TV
Magazyn Ekstraklasy (Marcin Gazda, Maciej Szczęsny, Adam Dawidziuk, Andrzej Strejlau)

Przegląd Sportowy
Total Fussball (Michał Pol, Tomasz Urban)

 

Wtorek – 16.02.2016

18:00, Eurosport 1
Liga Europy: Fenerbahce Stambuł – Lokomotiw Moskwa (Julian Kowalski, Maciej Żurawski)

20:15, CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Kazimierz Węgrzyn, Krzysztof Przytuła)

20:40, CANAL+
Liga Mistrzów: Paris Saint-Germain – Chelsea Londyn (Tomasz Smokowski, Kamil Kosowski – z Paryża)

20:40, nSport+
Liga Mistrzów: Benfica Lizbona – Zenit Sankt-Petersburg (Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki)

20:40, CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Multiliga (Żelisław Żyżyński)

22:45, CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Kazimierz Węgrzyn, Krzysztof Przytuła, Piotr Salak)

Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)

 

Środa – 17.02.2016

18:30, Eleven
La Liga: Sporting Gijon – FC Barcelona (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:15, CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Piotr Karpiński, Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński, Maciej Murawski)

20:40, CANAL+
Liga Mistrzów: AS Roma – Real Madryt (Rafał Wolski, Tomasz Lipiński – z Rzymu)

20:40, nSport+
Liga Mistrzów: KAA Gent – VfL Wolfsburg (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

20:40, CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Multiliga (Bartosz Gleń)

22:45, CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Piotr Karpiński, Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński, Maciej Murawski, Piotr Salak)

22:55, TVN 7
Magazyn UEFA Champions League (Tomasz Smokowski, Grzegorz Mielcarski)

 

Czwartek – 18.02.2016

00:45, SportKlub
Copa Libertadores: Cobresal – Corinthians (Bartłomiej Rabij)

18:45, CANAL+ Sport
Liga Europy: Studio (Piotr Salak, Maciej Murawski)

18:55, CANAL+ Sport
Liga Europy: Villarreal CF – SSC Napoli (Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki)

18:55, CANAL+ Sport 2
Liga Europy: Borussia Dortmund – FC Porto (Żelisław Żyżyński, Leszek Orłowski)

18:55, nSport+
Liga Europy: FC Midtjylland – Manchester United (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

18:55, TVP Sport
Liga Europy: Sevilla FC – Molde FK (Maciej Iwański, Marcin Żewłakow)

18:55, Eurosport 1
Liga Europy: ACF Fiorentina – Tottenham Hotspur (Julian Kowalski, Maciej Żurawski)

18:55, 38 nc+
Liga Europy: Multiliga (Wojciech Zawioła, Adam Westfal)

21:00, CANAL+ Sport
Liga Europy: FC Augsburg – Liverpool FC (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

21:00, CANAL+ Sport 2
Liga Europy: Sporting Lizbona – Bayer Leverkusen (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda)

21:00, nSport+
Liga Europy: FC Sion – Sporting Braga (Cezary Olbrycht, Filip Surma)

21:00, TVP Sport
Liga Europy: Galatasaray Stambuł – Lazio Rzym (Jacek Laskowski, Jacek Magiera)

21:00, Eurosport 1
Liga Europy: Olympique Marsylia – Athletic Bilbao (Michał Zawacki, Sławomir Chałaśkiewicz)

21:00, 38 nc+
Liga Europy: Multiliga (Piotr Karpiński)

23:05, CANAL+ Sport
Liga Europy: Studio (Piotr Salak, Maciej Murawski)

23:30, CANAL+ Sport; nSport+
Liga Europy: Skróty meczów (Edward Durda, Piotr Laboga)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.