Rozkład jazdy: 11-17.03.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek – 11.03.2016

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Korona Kielce – Śląsk Wrocław (Edward Durda, Sławomir Chałaśkiewicz – z Kielc)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Juskowiak – z Gliwic)

20:20. Polsat Sport
1. liga: Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec (Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk – z Gdyni)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski – z Gliwic)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: Hertha Berlin – Schalke 04 Gelsenkirchen (Rafał Sak, Radosław Gilewicz)

20:25. Eleven
Ligue 1: AS Monaco – Stade Reims (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Juventus Turyn – US Sassuolo Calcio (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski)

21:25. SportKlub
Liga portugalska: Marítimo – Boavista Porto (Marcin Grzywacz)

22:30. CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Juskowiak – z Gliwic)

 

Sobota – 12.03.2016

00:55. Eurosport 1
MLS: Orlando City SC – Chicago Fire (Adam Kotleszka)

13:25. Eleven Sports
Liga szkocka: Patrick Thistle – Celtic Glasgow (Marcin Grzywacz, Piotr Czachowski)

13:30. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Karpiński, Maciej Murawski)

13:40. CANAL+ Sport
Premier League: Norwich City – Manchester City (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

15:10. nSport+
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Górnik Łęczna (Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda – z Białegostoku)

15:15. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach – Eintracht Frankfurt

15:45. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Karpiński, Maciej Murawski)

15:55. CANAL+ Sport
Premier League: AFC Bournemouth – Swansea City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

15:55. Eleven
La Liga: FC Barcelona – Getafe CF (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

17:25. Polsat Sport News
Liga rosyjska: FK Rostów – CSKA Moskwa (Grzegorz Michalewski)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Cracovia – Legia Warszawa (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

17:55. Eleven Sports
Serie A: FC Empoli – Sampdoria Genua (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

17:55. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Zoria Ługańsk – Czornomorec Odessa (Marek Kleitz)

18:25. Eleven
Puchar Anglii: Everton FC – Chelsea Londyn (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:25. Eurosport 2
Puchar Anglii: Bayern Monachium – Werder Brema

19:25. SportKlub
Liga portugalska: Estoril – Sporting Lizbona (Julian Kowalski)

19:40. Polsat Sport News
Liga holenderska: PSV Eindhoven – sc Heerenveen (Piotr Przybysz)

20:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Karpiński, Maciej Murawski)

20:10. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Ruch Chorzów – Lech Poznań (Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki – z Chorzowa)

20:25. Eleven
La Liga: Atletico Madryt – Deportivo La Coruna (Michał Mitrut, Paweł Wilkowicz)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Inter Mediolan – FC Bologna (Mateusz Święcicki, Michał Gąsiorowski)

21:40. SportKlub
Liga portugalska: FC Porto – UD Madeira (Jakub Polkowski)

22:20. Eleven
La Liga: Rayo Vallecano – SD Eibar (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński)

 

Niedziela – 13.03.2016

11:00. Polsat Sport
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Łapiński)

11:55. Eleven
La Liga: UD Levante – Valencia CF (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

12:25. Eleven Sports
Serie A: Chievo Werona – AC Milan (Mateusz Święcicki, Michał Gąsiorowski)

12:30. PolsatSport.pl
Dogrywka Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Łapiński)

12:35. Polsat Sport
1. liga: Miedź Legnica – Zawisza Bydgoszcz (Marcin Feddek, Andrzej Iwan – Legnicy)

13:55. Eleven
Ligue 1: Troyes – Paris Saint-Germain (Dominik Guziak, Stefan Białas)

14:25. Eleven Sports
Puchar Anglii: Arsenal Londyn – Watford FC (Michał Mitrut, Radosław Majdan)

14:25. Polsat Sport News
Liga holenderska: Vitesse Arnhem – Feyenoord Rotterdam (Piotr Przybysz)

15:10. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin (Żelisław Żyżyński, Remigiusz Jezierski – z Lubina)

15:15. Eurosport 2
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Hamburger SV

15:55. Eleven
La Liga: Sevilla FC – Villarreal CF (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

16:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – NEC Nijmegen (Cezary Kowalski)

16:55. Eleven Sports
Puchar Anglii: Manchester United – West Ham United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

16:55. CANAL+ Sport
Premier League: Aston Villa Birmingham – Tottenham Hotspur (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)

16:55. SportKlub
Liga portugalska: Nacional Funchal – FC Rio Ave (Jakub Polkowski)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – FSV Mainz 05

17:25. Polsat Sport News
Liga rosyjska: Zenit Sankt Petersburg – Rubin Kazań (Grzegorz Michalewski)

17:35. CANAL+
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk (Bartosz Gleń, Maciej Murawski – z Zabrza)

18:10. Eleven
La Liga: Athletic Bilbao – Betis Sewilla (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

19:25. SportKlub
Liga portugalska: Vitoria Guimaraes – Paços Ferreira (Marcin Grzywacz)

19:30. Eurosport 2
Bundesliga: Podsumowanie kolejki

20:00. CANAL+
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski, Robert Podoliński)

20:25. Eleven
La Liga: UD Las Palmas – Real Madryt (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports
Serie A: US Palermo – SSC Napoli (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

21:40. SportKlub
Liga portugalska: Belenenses Lizbona – Sporting Braga (Julian Kowalski)

21:55. Eurosport 2
MLS: New York City FC – Toronto FC (Tomasz Lach, Maciej Terlecki)

23:00. CANAL+ Sport 2
Sport+ (Rafał Nahorny, Filip Surma)

 

Poniedziałek – 14.03.2016

00:10. Eurosport 1
MLS: San Jose Earthquakes – Portland Timbers (Adam Kotleszka)

12:00. Przegląd Sportowy
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Tomasz Włodarczyk, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Wisła Kraków (Michał Zawacki, Maciej Żurawski – z Niecieczy)

18:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na żywo (Michał Kołodziejczyk, Jacek Stańczyk, Artur Mazur)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

19:55. Eurosport 2
2. Bundesliga: FC Kaiserslautern – VfL Bochum (Tomasz Lach)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Piotr Włodarczyk)

20:00. SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Maciej Miszkiń)

20:25. Eleven
La Liga: Granada CF – Espanyol Barcelona (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:25. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski)

20:55. CANAL+ Sport
Premier League: Leicester City – Newcastle United (Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki)

21:00. Ekstraklasa.TV
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski, Dariusz Dziekanowski)

21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Leszek Bartnicki, Mateusz Majak)

Przegląd Sportowy
Total Fussball (Michał Pol, Maciej Szmigielski)

 

Wtorek – 15.03.2016

16:55. nSport+
Liga Młodzieżowa UEFA: Chelsea Londyn – Ajax Amsterdam (Piotr Domagała, Wojciech Jagoda)

18:00. Polsat Sport; Polsat Sport News
Puchar Polski: Studio (Marcin Feddek, Jarosław Araszkiewicz, Marcin Jaroszewski – z Poznania)

18:25. Polsat Sport; Polsat Sport News
Puchar Polski: Lech Poznań – Zagłębie Sosnowiec (Mateusz Borek, Waldemar Prusik – z Poznania)

20:15. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Piotr Karpiński, Rafał Dębiński, Kamil Kosowski, Tomasz Wieszczycki)

20:20. Polsat Sport; Polsat Sport News
Puchar Polski: Studio (Marcin Feddek, Jarosław Araszkiewicz, Marcin Jaroszewski – z Poznania)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Atletico Madryt – PSV Eindhoven (Piotr Laboga, Leszek Orłowski – z Madrytu)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Manchester City – Dynamo Kijów (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Multiliga (Żelisław Żyżyński)

22:45. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Piotr Karpiński, Rafał Dębiński, Kamil Kosowski, Tomasz Wieszczycki, Piotr Salak)

Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

 

Środa – 16.03.2016

18:25. Polsat Sport; Polsat Sport News
Puchar Polski: Legia Warszawa – Zawisza Bydgoszcz (Marcin Feddek, Wojciech Kowalczyk – z Warszawy)

20:15. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński, Krzysztof Przytuła)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Bayern Monachium – Juventus Turyn (Bartosz Gleń, Maciej Murawski – z Monachium)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: FC Barcelona – Arsenal Londyn (Marcin Rosłoń, Kazimierz Węgrzyn)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Multiliga (Wojciech Zawioła)

22:45. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński, Krzysztof Przytuła, Piotr Salak)

22:50. TVN 7
Magazyn UEFA Champions League (Tomasz Smokowski, Grzegorz Mielcarski)

 

Czwartek – 10.03.2016

01:40. SportKlub
Copa Libertadores: Corinthians Sao Paulo – Cerro Porteno (Bartłomiej Rabij)

18:45. CANAL+ Sport
Liga Europy: Studio (Piotr Salak, Kazimierz Węgrzyn)

18:55. CANAL+ Sport
Liga Europy: Villarreal CF – Bayer Leverkusen (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

18:55. TVP Sport
Liga Europy: Lazio Rzym – Sparta Praga (Maciej Iwański, Marcin Żewłakow)

18:55. Eurosport 1
Liga Europy: Valencia CF – Athletic Bilbao

21:00. CANAL+ Sport
Liga Europy: Manchester United – FC Liverpool (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki – z Manchesteru)

21:00. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: Anderlecht Bruksela – Szachtar Donieck (Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda)

21:00. TVP Sport
Liga Europy: Sevilla FC – FC Basel (Tomasz Jasina, Jacek Magiera)

21:00. Eurosport 1
Liga Europy: Tottenham Hotspur – Borussia Dortmund

21:00. Eurosport Player
Liga Europy: Sporting Braga – Fenerbahce Stambuł

23:05. CANAL+ Sport
Liga Europy: Studio (Piotr Salak, Kazimierz Węgrzyn)

23:30. CANAL+ Sport
Liga Europy: Skróty (Edward Durda, Cezary Olbrycht)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.