Rozkład jazdy: 09-15.10.2015
Program TV dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.
Piątek – 09.10.2015
00:30, Polsat Sport
El. ME: Skróty meczów (Piotr Przybysz, Marek Kleitz, Szymon Rojek)
17:45, Eurosport
Mecz towarzyski: Niemcy u21 – Finlandia u21 (Tomasz Lach, Maciej Terlecki)
20:35, Polsat Sport Extra
El. ME: Słowacja – Białoruś (Piotr Przybysz, Robert Zieliński)
23:30, Polsat Sport; Polsat Sport Extra; Polsat Sport News
El. ME: Skróty meczów (Piotr Przybysz, Marek Kleitz, Szymon Rojek)
Sobota – 10.10.2015
14:50, Polsat Sport Extra
1. liga: Wigry Suwałki – Chrobry Głogów (Leszek Bartnicki, Andrzej Iwan)
17:00, Polsat Sport News
Konferencja kadry przed meczem: Polska – Irlandia
17:50, Polsat Sport Extra
El. ME: Kazachstan – Holandia (Tomasz Włodarczyk)
20:35, Polsat Sport Extra
El. ME: Czechy – Turcja (Cezary Kowalski, Jacek Ziober)
23:30, Polsat Sport; Polsat Sport News
El. ME: Skróty meczów (Piotr Przybysz, Marek Kleitz, Szymon Rojek)
Niedziela – 11.10.2015
00:00, Eurosport
MLS: Colorado Rapids – Montreal Impact
11:00, Polsat Sport
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Hajto, Jan Tomaszewski)
14:50, Polsat Sport Extra
1. liga: Zawisza Bydgoszcz – Dolcan Ząbki (Leszek Bartnicki, Andrzej Iwan – z Bydgoszczy)
17:50, Polsat Sport Extra
El. ME: Serbia – Portugalia (Szymon Rojek)
19:15, Polsat Sport
El. ME: Studio (Bożydar Iwanow, Dariusz Dziekanowski, Tomasz Łapiński, Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń, Marcin Feddek, Mateusz Majak – z Warszawy)
20:00, Polsat
El. ME: Studio (Bożydar Iwanow, Dariusz Dziekanowski, Tomasz Łapiński, Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń, Marcin Feddek, Mateusz Majak – z Warszawy)
20:35, Polsat; Polsat Sport
El. ME: Polska – Irlandia (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Warszawy)
20:35, Polsat Sport Extra
El. ME: Niemcy – Gruzja (Tomasz Włodarczyk)
20:35, Polsat Sport News
El. ME: Gibraltar – Szkocja (Marek Kleitz, Robert Zieliński)
22:45, Polsat; Polsat Sport
El. ME: Studio (Bożydar Iwanow, Dariusz Dziekanowski, Tomasz Łapiński, Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń, Marcin Feddek, Mateusz Majak – z Warszawy)
23:10, TVP Sport
Magazyn 4-4-2 (Maciej Iwański, Rafał Patyra, Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Marcin Żewłakow, Jacek Kurowski, Szymon Borczuch, Mariusz Jankowski, Maciej Barszczak)
23:30, Polsat Sport Extra; Polsat Sport News
El. ME: Skróty meczów (Piotr Przybysz, Marek Kleitz, Szymon Rojek)
Poniedziałek – 12.10.2015
17:00, Polsat Sport
El. ME: Studio (Marcin Feddek, Jacek Ziober)
17:50, Polsat Sport
El. ME: Rosja – Czarnogóra (Andrzej Janisz)
17:50, Polsat Sport Extra
El. ME: Szwecja – Mołdawia (Piotr Przybysz)
17:50, Polsat Sport News
El. ME: Austria – Liechtenstein (Roman Kołtoń, Tomasz Łapiński)
18:00, WP Sportowe Fakty
Dzieje się na żywo (Michał Kołodziejczyk, Mateusz Święcicki)
20:00, Polsat Sport
El. ME: Studio (Marcin Feddek, Jacek Ziober)
20:35, Polsat Sport
El. ME: Ukraina – Hiszpania (Cezary Kowalski, Wojciech Kowalczyk)
20:35, Polsat Sport Extra
El. ME: Estonia – Szwajcaria (Tomasz Włodarczyk)
20:35, Polsat Sport News
El. ME: Litwa – Anglia (Bożydar Iwanow)
20:40, TVP Sport
Magazyn 4-4-2 (Dariusz Szpakowski)
22:45, Polsat Sport
El. ME: Studio (Marcin Feddek, Jacek Ziober)
23:30, Polsat Sport; Polsat Sport News
El. ME: Skróty meczów (Cezary Kowalski, Szymon Rojek)
Wtorek – 13.10.2015
16:40, Polsat Sport
Mecz towarzyski: Polska u21 – Rumunia u21 (Mateusz Borek, Wojciech Kowalczyk)
18:00, Eurosport
Turniej towarzyski u20: Niemcy – Anglia
18:45, Eleven
El. ME u21: Anglia – Kazachstan (Marcin Grzywacz)
19:20, Polsat Sport
El. ME: Studio (Marcin Feddek, Jacek Ziober)
20:35, Polsat Sport
El. ME: Holandia – Czechy (Bożydar Iwanow, Andrzej Strejlau)
20:35, Polsat Sport Extra
El. ME: Turcja – Islandia (Tomasz Włodarczyk, Robert Zieliński)
20:35, Polsat Sport News
El. ME: Włochy – Norwegia (Roman Kołtoń, Tomasz Łapiński)
22:45, Polsat Sport
El. ME: Studio (Marcin Feddek, Jacek Ziober)
23:30, Polsat Sport; Polsat Sport News
El. ME: Skróty meczów
Środa – 14.10.2015
_______________
Czwartek – 15.10.2015
01:00, Eurosport 2
MLS: Toronto FC – New York Red Bulls