Rozkład jazdy: 09-15.09.2016
Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.
Piątek 09.09.2016
17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Cracovia – Lechia Gdańsk (Tomasz Lach, Maciej Żurawski – z Krakowa)
20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Lubina)
20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Płock (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Lubina)
20:25. Eurosport 2
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – Bayern Monachium (Mateusz Borek, Tomasz Hajto)
20:40. Eleven
La Liga: Real Sociedad San Sebastian – Espanyol Barcelona (Piotr Dumanowski, Tomasz Ćwiąkała)
20:40. Eleven Sports
Ligue 1: Paris Saint-Germian – AS Saint-Etienne (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)
Sobota 10.09.2016
12:55. Eleven
La Liga: Celta Vigo – Atletico Madryt (Piotr Dumanowski, Marcin Gazda)
12:55. Eleven Sports
Liga szkocka: Celtic Glasgow – Glasgow Rangers (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)
13:15. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Krzysztof Przytuła)
13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester United – Manchester City (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)
15:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Salak, Tomasz Wieszczycki)
15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Górnik Łęczna (Rafał Wolski, Kamil Kosowski – z Gliwic)
15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Hamburger SV (Tomasz Lach, Tomasz Hajto)
15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Arsenal FC – Southampton FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)
15:55. SportKlub
Liga austriacka: Sturm Graz – Rapid Wiedeń (Jakub Polkowski)
15:55. Eleven
La Liga: Real Madryt – CA Osasuna (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)
15:55. Eleven Sports
Championship: Fulham Londyn – Birmingham City (Julian Kowalski, Tomasz Zieliński)
17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Korona Kielce – Arka Gdynia (Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn – z Kielc)
17:55. Polsat Sport
1. liga: Zagłębie Sosnowiec – MKS Kluczbork (Marcin Feddek, Andrzej Iwan – z Sosnowca)
17:55. Eleven Sports
Serie A: Juventus FC – US Sassuolo Calcio (Dominik Guziak, Filip Kapica)
18:10. Eleven
La Liga: Sevilla FC – UD Las Palmas (Michał Mitrut, Marcin Gazda)
18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Liverpool FC – Leicester City (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)
18:25. Eurosport 2
Bundesliga: RB Leipzig – Borussia Dortmund (Edward Durda, Sławomir Chałaśkiewicz)
18:25. SportKlub
Liga austriacka: Austria Wiedeń – Wolfsberger AC (Tomasz Zieliński)
19:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: NEC Nijmegen – PSV Eindhoven (Szymon Rojek)
20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Legia Warszawa (Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski – z Niecieczy)
20:25. Eleven
La Liga: FC Barcelona – Deportivo Alaves (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)
20:40. Eleven Sports
Serie A: US Palermo – SSC Napoli (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)
22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński)
23:25. Eleven Sports
Liga brazylijska: EC Vitoria – Flamengo Rio de Janeiro (Sebastian Chabiniak, Paweł Wilkowicz)
Niedziela 11.09.2016
00:55. Eurosport 2
MLS: Philadelphia Union – Montreal Impact (Adam Kotleszka)
11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Michał Żewłakow)
11:55. Eleven
La Liga: Sporting Gijon – CD Leganes (Michał Mitrut, Marcin Gazda)
12:25. Eleven Sports
Serie A: Bologna FC – Cagliari Calcio (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)
12:25. Polsat Sport
Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – ADO Den Haag (Piotr Przybysz)
14:55. Eleven Sports
Serie A: AS Roma – Sampdoria Genua (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)
15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lech Poznań – Pogoń Szczecin (Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn – z Poznania)
15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Werder Brema – FC Augsburg (Rafał Sak, Sławomir Chałaśkiewicz)
15:55. Eleven
La Liga: Valencia CF – Betis Sewilla (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)
16:25. SportKlub
Liga austriacka: Admira Wacker – Red Bull Salzburg (Tomasz Zieliński)
16:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – Vitesse Arnhem (Tomasz Włodarczyk)
16:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Swansea City AFC – Chelsea FC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)
16:55. Eleven Sports
Ligue 1: Stade Rennes – SM Caen (Marcin Grzywacz, Stefan Białas)
17:25. Eurosport 2
Bundesliga: FSV Mainz 05 – TSG 1899 Hoffenheim (Andrzej Janisz, Radosław Gilewicz)
17:25. Polsat Sport
1. liga: Wigry Suwałki – Pogoń Siedlce (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński – z Suwałk)
17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków (Adam Marchliński, Wojciech Jagoda – z Białegostoku)
17:55. Eleven
Liga belgijska: RSC Anderlecht – Sporting Charleroi (Sebastian Chabiniak)
19:30. Eurosport 2
Magazyn Bundesligi (Edward Durda)
20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski, Mateusz Możdżeń)
20:25. Eleven
La Liga: Deportivo La Coruna – Athletic Bilbao (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)
20:40. Eleven Sports
Ligue 1: OGC Nice – Olympique Marsylia (Marcin Grzywacz, Mateusz Majak)
22:20. CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Rudzki, Filip Surma)
23:25. Eleven Sports
Liga brazylijska: Gremio Porto Alegre – Palmeiras Sao Paulo (Sebastian Chabiniak, Paweł Wilkowicz)
Poniedziałek 12.09.2016
00:55. Eurosport 2
MLS: Los Angeles Galaxy – Orlando City (Edward Durda)
13:00. Eleven
Magazyn Championship (Marcin Grzywacz)
16:00. Eleven
Magazyn Serie A (Piotr Dumanowski)
17:00. Eleven
Magazyn Ligue 1 (Mateusz Święcicki)
18:00. Eleven
Magazyn La Liga (Patryk Mirosławski)
17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów (Michał Zawacki, Sławomir Chałaśkieiwcz – z Wrocławia)
19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)
20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Tomasz Frankowski)
20:05. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Bogusław Leśnodorski)
20:10. Eurosport 2
2. Bundesliga: 1. FC Nürnberg – TSV 1860 Monachium (Tomasz Lach)
20:40. Eleven
Serie A: Empoli FC – FC Crotone (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)
20:50. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej (Piotr Przybysz)
20:55. CANAL+ Sport
Premier League: Sunderland AFC – Everton FC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)
21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Tomasz Włodarczyk, Szymon Rojek)
21:00. Przegląd Sportowy
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Adam Dawidziuk)
22:05. TVP 1
Gol Ekstra (Rafał Patyra, Maciej Skorża)
23:00. CANAL+ Sport
Ekstrapaka
Wtorek 13.09.2016
08:00. Eurosport 1
Magazyn MLS (Adam Kotleszka)
15:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Manchester City – Borussia Mönchengladbach (Michał Kornacki, Krzysztof Przytuła)
17:00. CANAL+ Sport
Magazyn Premier League
17:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Paris Saint-Germain – Arsenal Londyn (Piotr Domagała, Wojciech Jagoda)
20:00. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski, Krzysztof Przytuła, Piotr Salak)
20:10. TVP 3 Warszawa
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Jacek Bednarz)
20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Bayern Monachium – FK Rostów (Bartosz Gleń, Marcin Baszczyński – z Monachium)
20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: FC Barcelona – Celtic Glasgow (Piotr Laboga, Filip Surma)
20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: Paris Saint-Germain – Arsenal FC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)
20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Manchester City – Borussia Mönchengladbach (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)
20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: Dynamo Kijów – SSC Napoli
20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: SL Benfica – Besiktas JK
20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: PSV Eindhoven – Atletico Madryt
20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: FC Basel – Ludogorets Razgrad
20:40. 38 nc+
Liga Mistrzów: Multiliga (Wojciech Zawioła)
Przegląd Sportowy
Loża Mistrzów (Tomasz Włodarczyk, Przemysław Iwańczyk, Bogusław Leśnodorski)
Środa 14.09.2016
09:00. Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)
13:30. Eleven
Magazyn ligi belgijskiej (Dominik Guziak)
15:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Legia Warszawa – Borussia Dortmund (Piotr Domagała, Wojciech Jagoda – z Warszawy)
17:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Real Madryt – Sporting Lizbona (Grzegorz Milko, Leszek Orłowski)
20:00; 20:25. CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Maciej Murawski, Tomasz Wieszczycki, Jacek Zieliński – z Warszawy)
(Jacek Kurowski, Marcin Żewłakow, Paweł Janas, Dariusz Mioduski – z Warszawy)
20:40. CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Legia Warszawa – Borussia Dortmund (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn – z Warszawy)
(Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak – z Warszawy)
20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Real Madryt – Sporting Lizbona (Piotr Laboga, Kamil Kosowski)
20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: Juventus FC – Sevilla FC (Adam Marchliński, Tomasz Lipiński)
20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Tottenham Hotspur – AS Monaco (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)
20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: Club Brugge – Leicester City
20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: FC Porto – FC Kopenhaga
20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: Bayer Leverkusen – CSKA Moskwa
20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: Olympique Lyon – Dinamo Zagrzeb
20:40. 38 nc+
Liga Mistrzów: Multiliga (Edward Durda)
22:55. TVN 7
Magazyn Ligi Mistrzów (Piotr Salak, Grzegorz Mielcarski)
Czwartek 15.09.2016
13:30. Eleven
Magazyn ligi brazylijskiej (Marcin Pawłowski)
16:55. Eurosport 1
Liga Europy: Qarabag Agdam – Slovan Liberec
18:55. CANAL+ Sport
Liga Europy: Feyenoord Rotterdam – Manchester United (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)
18:55. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: US Sassuolo Calcio – Athletic Bilbao (Żelisław Żyżyński, Leszek Orłowski)
18:55. nSport+
Liga Europy: Maccabi Tel-Awiw – Zenit Sankt Petersburg (Cezary Olbrycht, Filip Surma)
18:55. TVP Sport
Liga Europy: Viktoria Pilzno – AS Roma
18:55. Eurosport 1
Liga Europy: RSC Anderlecht – FK Gabala
18:55. 38 nc+
Liga Europy: Multiliga (Mariusz Wróblewski)
21:00. CANAL+ Sport
Liga Europy: Inter Mediolan – Hapoel Beer Szewa (Bartosz Gleń, Tomasz Lipiński)
21:00. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: OGC Nice – Schalke 04 Gelsenkirchen (Rafał Dębiński, Maciej Murawski)
21:00. nSport+
Liga Europy: Villarreal CF – FC Zurych (Grzegorz Milko, Wojciech Jagoda)
21:00. TVP Sport
Liga Europy: Southampton FC – Sparta Praga
21:00. Eurosport 1
Liga Europy: Panathinaikos Ateny – Ajax Amsterdam
21:00. 38 nc+
Liga Europy: Multiliga (Piotr Karpiński)
23:30. CANAL+ Sport; nSport+
Liga Europy: Skróty meczów (Edward Durda, Krzysztof Bandych)