Rozkład jazdy: 09-15.06.2017
Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.
Piątek 09.06.2017
11:45. TVP Sport; TVP 1
Mecz towarzyski: Studio (Rafał Patyra. Bartłomiej Rabij)
12:00. TVP Sport; TVP 1
Mecz towarzyski: Brazylia – Argentyna (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow)
18:00. Eleven
Mecz towarzyski: Studio (Mateusz Majak, Marcin Pawłowski, Piotr Włodarczyk – z Warszawy)
18:55. Eleven
Mecz towarzyski: La Liga Legends – Polskie Legendy (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała – z Warszawy)
20:00. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Studio (Paweł Sikora, Andrzej Iwan, Waldemar Prusik, Andrzej Strejlau)
20:40. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Szwecja – Francja (Cezary Kowalski, Jacek Ziober)
20:40. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Holandia – Luksemburg (Tomasz Włodarczyk)
20:40. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Łotwa – Portugalia (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński)
23:30. Polsat Sport; Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Skróty meczów (Paweł Sikora, Waldemar Prusik)
(Cezary Kowalski, Piotr Przybysz, Szymon Rojek)
Sobota 10.06.2017
17:55. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Szkocja – Anglia (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober)
17:55. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Kazachstan – Dania (Cezary Kowalski)
18:30. Polsat Sport; Polsat
El. MŚ 2018: Studio (Jerzy Mielewski, Roman Kołtoń, Tomasz Łapiński, Andrzej Iwan, Waldemar Prusik, Dariusz Dziekanowski – z Warszawy)
20:40. Polsat Sport; Polsat
El. MŚ 2018: Polska – Rumunia (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Warszawy)
20:40. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Czarnogóra – Armenia (Grzegorz Michalewski)
20:40. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Norwegia – Czechy (Szymon Rojek)
20:55. Eleven Sports
Liga brazylijska: Palmeiras Sao Paulo – Fluminense Rio de Janeiro (Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda)
21:55. Eurosport 2
MLS: Chicago Fire – Atlanta United (Adam Kotleszka)
22:35. TVP Sport
4-4-2 (Maciej Iwański, Rafał Patyra, Jerzy Engel, Marcin Żewłakow, Jan Tomaszewski)
23:30. Polsat Sport; Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Skróty meczów (Tomasz Włodarczyk, Szymon Rojek, Paweł Ślęzak)
Niedziela 11.06.2017
08:25. TVP Sport; Eurosport 1
MŚ u20: Urugwaj – Włochy (Szymon Borczuch)
(Rafał Sak, Maciej Terlecki)
10:00. Onet
Śniadanie z kadrą (Michał Pol, Tomasz Włodarczyk, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)
11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Marek Koźmiński, Paweł Wojtala)
11:55. TVP Sport; Eurosport 1
MŚ u20: Wenezuela – Anglia (Tomasz Jasina)
(Andrzej Janisz, Sławomir Chałaśkiewicz)
17:55. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Irlandia – Austria (Andrzej Janisz)
17:55. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Finlandia – Ukraina (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)
19:00. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Studio (Paweł Sikora, Andrzej Iwan, Dariusz Dziekanowski, Przemysław Kaźmierczak)
20:40. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Serbia – Walia (Piotr Przybysz, Tomasz Łapiński)
20:40. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Islandia – Chorwacja (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober)
20:40. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Włochy – Liechtenstein (Marcin Lepa)
20:55. Eleven Sports
Liga brazylijska: Corinthians Paulista – Sao Paulo FC (Julian Kowalski, Tomasz Ćwiąkała)
23:30. Polsat Sport; Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Skróty meczów (Przemysław Iwańczyk, Andrzej Iwan)
(Cezary Kowalski, Tomasz Włodarczyk, Piotr Przybysz)
Poniedziałek 12.06.2017
10:15. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski)
20:15. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Piotr Żelazny, Michał Pol)
22:30. Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Adam Kotleszka)
Wtorek 13.06.2017
12:00. TVP Sport
Mecz towarzyski: Australia – Brazylia (Sławomir Kwiatkowski, Radosław Majdan)
20:55. Polsat Sport
Mecz towarzyski: Francja – Anglia (Cezary Kowalski)
22:15. TVP Sport
Zwarcie (Marek Jóźwik, Radosław Majdan, Michał Gąsiorowski, Eryk Mełgwa, Przemysław Babiarz)
Środa 14.06.2017
20:55. Eleven
La Liga 123: SD Huesca – Getafe CF (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)
22:25. TVP Sport
Oko w oko (Jacek Kurowski, Giba)
Czwartek 15.06.2017
20:55. Eleven
La Liga 123: CD Tenerife – Cadiz CF (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)
21:00. Polsat Sport Extra
ME u21: Studio (Marcin Feddek, Roman Kołtoń, Tomasz Łapiński, Andrzej Iwan – z Lublina)