Rozkład jazdy: 08-14.04.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 08.04.2016

00:25. SportKlub
Copa Libertadores: Boca Juniors Buenos Aires – Bolivar (Bartłomiej Rabij)

17:50. Polsat Sport Extra
1. liga: Miedź Legnica – Arka Gdynia (Cezary Kowalski, Andrzej Iwan – z Legnicy)

20:25. Eleven
Ligue 1: HSC Montpellier – Olympique Lyon (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

20:25. Eleven Sports
La Liga: Granada CF – Malaga CF (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: Hertha Berlin – Hannover 96 (Edward Durda, Radosław Gilewicz)

21:25. SportKlub
Liga portugalska: Boavista Porto – FC Arouca (Tomasz Zieliński)

 

Sobota 09.04.2016

12:00. Weszło
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Radosław Matusiak, Maciej Sawicki, Michał Pol)

13:25. Eleven
Liga szkocka: Motherwell FC – Celtic Glasgow (Michał Mitrut)

13:25. Eleven Sports
Championship: Burnley FC – Leeds United (Dominik Guziak, Tomasz Zieliński)

13:25. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Amkar Perm – Zenit Sankt Petersburg (Grzegorz Michalewski)

13:40. CANAL+ Sport
Premier League: West Ham United – Arsenal Londyn (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

15:20. Eleven Sports
Serie A: Frosinone Calcio – Inter Mediolan (Piotr Dumanowski, Radosław Majdan)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: VfB Stuttgart – Bayern Monachium

15:55. Eleven
La Liga: Real Madryt – SD Eibar (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Swansea City – Chelsea Londyn (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

16:55. Eleven Sports
Ligue 1: EA Guingamp – Paris Saint-Germain (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

17:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Multiliga+ (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Kazimierz Węgrzyn, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski)

17:45. Eurosport 1
Ekstraklasa: Studio (Tomasz Lach, Maciej Żurawski, Michał Zawacki – z Łęcznej)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Legia Warszawa (Adam Marchliński, Wojciech Jagoda – ze Szczecina)

17:55. CANAL+ Sport 2
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Ruch Chorzów (Rafał Wolski, Krzysztof Przytuła – z Gdańska)

17:55. nSport+
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok (Robert Skrzyński, Kamil Kosowski – z Gliwic)

17:55. 38 nc+
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Zagłębie Lubin (Bartosz Gleń, Remigiusz Jezierski – z Krakowa)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Lech Poznań (Tomasz Lach, Maciej Żurawski – z Łęcznej)

17:55. CANAL+ Sport Online
Ekstraklasa: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Termalica Bruk-Bet Nieciecza

17:55. CANAL+ Sport Online
Ekstraklasa: Korona Kielce – Górnik Zabrze

17:55. CANAL+ Sport Online
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Cracovia

18:10. Eleven
La Liga: Espanyol Barcelona – Atletico Madryt (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

18:25. Eurosport 2
Bundesliga: VfL Wolfsburg – FSV Mainz 05

19:00. Eleven Sports
Liga belgijska: Club Brugge – KAA Gent (Dominik Guziak, Michel Thiry)

19:25. SportKlub
Liga portugalska: Académica Coimbra – Benfica Lizbona (Bartłomiej Rabij)

20:25. Eleven
La Liga: Real Sociedad San Sebastian – FC Barcelona (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports
Serie A: AC Milan – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

21:40. SportKlub
Liga portugalska: Sporting Lizbona – Marítimo (Jakub Polkowski)

22:20. Eleven
La Liga: Betis Sewilla – UD Levante (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

 

Niedziela 10.04.2016

01:55. Eurosport 2; Eleven
NASL: Miami FC – Tampa Bay (Adam Kotleszka; Sebastian Chabiniak)

11:00. Polsat Sport
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Avram Grant)

11:55. Eleven
La Liga: Sporting Gijon – Celta Vigo (Marcin Pawłowski, Michał Gąsiorowski)

12:25. Eleven Sports
Serie A: FC Empoli – ACF Fiorentina (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

12:25. PolsatSport.pl
Cafe Futbol Dogrywka (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Avram Grant)

12:35. Polsat Sport
1. liga: PGE GKS Bełchatów – Zagłębie Sosnowiec (Marcin Feddek, Andrzej Iwan – z Bełchatowa)

13:55. Eleven
Ligue 1: OSC Lille – AS Monaco (Dominik Guziak, Michel Thiry)

14:25. CANAL+
Premier League: Sunderland AFC – Leicester City (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

14:55. Eleven Sports
Serie A: SSC Napoli – Hellas Werona (Piotr Dumanowski, Radosław Majdan)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – Borussia Dortmund

15:55. Eleven
La Liga: Valencia CF – Sevilla FC (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

16:55. Eleven Sports
Ligue 1: OGC Nice – Stade Rennais (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

16:55. CANAL+ Sport
Premier League: Tottenham Hotspur – Manchester United (Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki)

16:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Liverpool FC – Stoke City (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

16:55. SportKlub
Liga portugalska: Vitoria Setúbal – Belenenses Lizbona (Bartłomiej Rabij)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: FC Köln – Bayer Leverkusen

18:10. Eleven
La Liga: Villarreal CF – Getafe CF (Michał Mitrut, Paweł Wilkowicz)

19:00. Eleven Sports
Liga belgijska: SV Zulte-Waregem – Anderlecht Bruksela (Dominik Guziak, Michel Thiry)

19:10. SportKlub
Liga portugalska: Paços Ferreira – FC Porto (Tomasz Zieliński)

19:30. Eurosport 2
Bundesliga: Podsumowanie kolejki

20:25. Eleven
La Liga: Athletic Bilbao – Rayo Vallecano (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

20:40. Eleven Sports
Serie A: US Palermo – Lazio Rzym (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

21:40. SportKlub
Liga portugalska: Sporting Braga – Moreirense (Julian Kowalski)

23:00. CANAL+ Sport 2
Sport+ (Przemysław Pełka, Grzegorz Milko)

 

Poniedziałek 11.04.2016

01:15. Eurosport 1
MLS: New York City FC – Chicago Fire (Michał Zawacki)

12:00. Przegląd Sportowy
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

18:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na żywo (Jacek Stańczyk)

18:25. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow, Jerzy Engel, Stefan Szczepłek)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Piotr Włodarczyk)

20:00. SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Arkadiusz Onyszko)

20:10. Eurosport 2
2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf – RB Lipsk (Tomasz Lach)

20:25. Eleven
La Liga: Deportivo La Coruna – UD Las Palmas (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports
Serie A: AS Roma – FC Bologna (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

20:55. SportKlub
Liga portugalska: FC Rio Ave – Vitoria Guimaraes (Marcin Grzywacz)

21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Leszek Bartnicki, Mateusz Majak)

21:00. Ekstraklasa.TV
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski, Dariusz Dziekanowski, Marcin Animucki)

23:30. TVP Info
Gol Ekstra (Rafał Patyra, Marcin Animucki)

Przegląd Sportowy
Total Fussball (Michał Pol, Maciej Szmigielski, Julian Kowalski)

 

Wtorek 12.04.2016

20:15. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Krzysztof Marciniak, Krzysztof Przytuła, Grzegorz Mielcarski)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Manchester City – Paris Saint-Germain (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny – z Manchesteru)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Real Madryt – VfL Wolfsburg (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn – z Madrytu)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Mecz+ mecz (Cezary Olbrycht)

22:45. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Krzysztof Marciniak, Krzysztof Przytuła, Grzegorz Mielcarski, Piotr Salak)

Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

 

Środa 13.04.2016

19:55. Eleven
Puchar Anglii: West Ham United – Manchester United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:15. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Piotr Karpiński, Rafał Dębiński, Tomasz Frankowski, Maciej Murawski)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Atletico Madryt – FC Barcelona (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn – z Madrytu)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Benfica Lizbona – Bayern Monachium (Przemysław Pełka, Kamil Kosowski – z Lizbony)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Mecz+ mecz (Wojciech Zawioła)

20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Crystal Palace – Everton FC (Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda)

22:45. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Piotr Karpiński, Rafał Dębiński, Maciej Murawski, Tomasz Frankowski, Piotr Salak)

22:55. TVN 7
Magazyn UEFA Champions League (Tomasz Smokowski, Grzegorz Mielcarski)

 

Czwartek 14.04.2016

02:40. SportKlub
Copa Libertadores: FC Sao Paulo – River Plate Buenos Aires (Bartłomiej Rabij)

18:25. TVP Sport
Zwarcie (Marek Jóźwik, Krzysztof Liedel)

20:45. CANAL+ Sport
Liga Europy: Studio (Piotr Salak, Maciej Murawski)

20:55. CANAL+ Sport
Liga Europy: Liverpool FC – Borussia Dortmund (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny – z Liverpoolu)

20:55. Eurosport 1
Liga Europy: Sevilla FC – Athletic Bilbao (Julian Kowalski, Maciej Żurawski)

20:55. TVP Sport
Liga Europy: Sparta Praga – Villarreal CF (Jacek Laskowski, Jacek Magiera)

23:05. CANAL+ Sport; nSport+
Liga Europy: Skróty (Piotr Salak, Maciej Murawski)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.