Rozkład jazdy: 07-13.04.2017

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 07.04.2017

13:30. Polsat Sport
Liga chińska: Shanghai Dongya – Shandong Luneng (Przemysław Iwańczyk, Andrzej Strejlau)

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Śląsk Wrocław (Julian Kowalski, Maciej Żurawski – z Krakowa)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Lubina)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Lubina)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Werder Brema (Rafał Sak, Sławomir Chałaśkiewicz)

20:25. Eleven Extra
Liga belgijska: KV Oostende – Zulte Waregem (Sebastian Chabiniak)

20:40. Eleven
La Liga: Villarreal CF – Athletic Bilbao (Mateusz Święcicki, Marcin Gazda)

20:40. Eleven Sports
Championship: Queens Park Rangers – Brighton & Hove Albion (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:40. Polsat Sport Extra
1. liga: Stal Mielec – Chojniczanka Chojnice (Szymon Rojek, Andrzej Iwan – z Mielca)

21:00. Polsat Sport News
Liga holenderska: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

 

Sobota 08.04.2017

12:55. Eleven Sports
La Liga: Espanyol Barcelona – Deportivo Alaves (Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński)

13:00. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Robert Podoliński)

13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Tottenham Hotspur – Watford FC (Piotr Domagała, Rafał Nahorny)

14:55. Eleven
Serie A: Empoli FC – Pescara Calcio (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

15:25. CANAL+ Sport; nSport+
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Wisła Płock (Tomasz Smokowski, Wojciech Jagoda – z Lublina)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: RB Lipsk – Bayer Leverkusen (Andrzej Janisz, Tomasz Hajto)

15:30. Eleven Sports
La Liga: Studio (Marcin Gazda, Michał Świerżyński, Marek Jóźwiak)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: SV Ried – Rapid Wiedeń (Łukasz Wiśniowski)

15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester City – Hull City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

15:55. Eleven Extra
Championship: Nottingham Forest – Huddersfield Town (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

16:10. Eleven Sports
La Liga: Real Madryt – Atletico Madryt (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała – z Madrytu)

16:55. Eleven
Ligue 1: Angers SCO – AS Monaco (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

17:40. Polsat Sport
1. liga: Górnik Zabrze – Olimpia Grudziądz (Cezary Kowalski, Andrzej Iwan – z Zabrza)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Arka Gdynia (Bartosz Gleń, Maciej Murawski – ze Szczecina)

17:55. Eleven Extra
Serie A: Atalanta Bergamo – Sassuolo Calcio (Sebastian Chabiniak, Radosław Majdan)

18:25. Eleven Sports
La Liga: Sevilla FC – Deportivo La Coruna (Michał Mitrut, Michał Świerżyński)

18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Bournemouth AFC – Chelsea Londyn (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

18:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayern Monachium – Borussia Dortmund (Tomasz Lach, Radosław Gilewicz – z Monachium)

18:25. SportKlub
Liga austriacka: Wolfsberger AC – Rheindorf Altach (Jakub Polkowski)

19:00*. Eleven
Championship: Sheffield United – Newcastle United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

19:55. Eleven Extra
Ligue 1: Olympique Lyon – FC Lorient (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:20. Eleven Sports
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Michał Zawada)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wisła Kraków (Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski – z Niecieczy)

20:40. Eleven
Serie A: Juventus Turyn – Chievo Werona (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

20:40. Eleven Sports
La Liga: Malaga FC – FC Barcelona (Mateusz Święcicki, Marcin Gazda)

21:55. Eurosport 2
MLS: DC United – New York City (Adam Kotleszka)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn)

22:45. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Marcin Gazda, Michał Świerżyński, Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski, Dominik Guziak, Stefan Białas)

 

Niedziela 09.04.2017

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Maciej Sawicki, Stefan Majewski, Marcin Animucki)

11:55. Eleven
La Liga: Granada CF – Valencia CF (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

12:25. Eleven Sports
Serie A: Sampdoria Genua – ACF Fiorentina (Julian Kowalski, Tomasz Zieliński)

14:25. CANAL+
Premier League: Sunderland AFC – Manchester United (Piotr Domagała, Rafał Nahorny)

14:30. Eleven Sports
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Michał Borkowski, Wojciech Grzyb)

14:55. Eleven Sports
Serie A: Bologna FC – AS Roma (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

14:55. Eleven Extra
Serie A: AC Milan – Palermo Calcio (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Lechia Gdańsk (Przemysław Pełka, Kamil Kosowski – z Gliwic)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Hertha Berlin – FC Augsburg (Julian Kowalski, Tomasz Hajto)

15:55. Polsat Sport News
Liga ukraińska: Szachtar Donieck – Czernomorec Odessa (Robert Zieliński)

16:10. Eleven
La Liga: Celta Vigo – SD Eibar (Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – Sturm Graz (Adam Kotleszka)

16:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: PSV Eindhoven – Willem II Tilburg (Cezary Kowalski)

16:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Everton FC – Leicester City (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: FC Ingolstadt – SV Darmstadt  (Edward Durda, Sławomir Chałaśkiewicz)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Lech Poznań – Legia Warszawa (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski – z Poznania)

17:55. Eleven Sports
Liga belgijska: Anderlecht Bruksela – KAA Gent (Sebastian Chabiniak)

18:25. Eleven
La Liga: Osasuna Pampeluna – CD Leganes (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

19:30. Eurosport 2
Bundesliga: Skróty meczów (Michał Zawacki)

20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski, Przemysław Pitry)

20:00. Eleven Sports
Serie A: Studio (Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk, Wojciech Grzyb)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Lazio Rzym – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

20:40. Eleven Extra
La Liga: UD Las Palmas – Real Betis (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. Eleven
Ligue 1: Paris Saint-Germain – EA Guingamp (Marcin Grzywacz, Stefan Białas)

22:20. CANAL+ Sport
Sport+ (Marcin Rosłoń, Żelisław Żyżyński)

22:45. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Dominik Guziak, Marcin Grzywacz, Stefan Białas, Tomasz Ćwiąkała, Marcin Gazda)

 

Poniedziałek 10.04.2017

10:00. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski)

13:00. Eleven
Championship: Skróty meczów (Marcin Grzywacz)

16:00. Eleven
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Ligue 1: Skróty meczów (Mateusz Święcicki)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Korona Kielce – Ruch Chorzów (Tomasz Lach, Andrzej Strejlau – z Kielc)

18:00. Eleven
La Liga: Skróty meczów (Patryk Mirosławski)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Piotr Włodarczyk)

20:00. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:10. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Piotr Żelazny, Jacek Bednarz)

20:30. Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński)

20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Michał Pol, Maciej Szczęsny, Dariusz Dziekanowski)

20:40. Eleven
La Liga: Real Sociedad – Sporting Gijón (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Crystal Palace – Arsenal Londyn (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

21:00. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak, Mateusz Majak, Stefan Białas, Tomasz Ćwiąkała, Marcin Gazda)

21:30. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

23:00. Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Adam Kotleszka)

23:50. TVP 1
Ekstra Gol (Jacek Kurowski, Jacek Zieliński)

 

Wtorek 11.04.2017

16:45. CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów

20:00. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Jacek Magiera)

20:15. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Tomasz Wieszczycki, Marcin Baszczyński)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Juventus Turyn – FC Barcelona (Bartosz Gleń, Tomasz Lipiński – z Turynu)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Multiliga (Cezary Olbrycht)

22:00. Eleven Sports
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

22:30. TVP Sport
Zwarcie (Marek Jóźwik, Maciej Iwański, Dariusz Sitkowski, Ludwik Żukowski)

 

Środa 12.04.2017

01:55. SportKlub
Copa Libertadores: Estudiantes La Plata – Barcelona Guayaquil (Julian Kowalski)

13:30. Eleven
Liga belgijska: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak)

17:55. Polsat Sport Extra
1. liga: Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec (Marcin Feddek, Andrzej Iwan – z Zabrza)

18:15. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn, Marek Jóźwiak)

18:40. CANAL+; nSport+
Liga Mistrzów: Borussia Dortmund – AS Monaco (Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski – z Dortmundu)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Bayern Monachium – Real Madryt (Marcin Rosłoń, Krzysztof Przytuła – z Monachium)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Atletico Madryt – Leicester City (Adam Marchliński, Rafał Nahorny)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Multiliga (Piotr Laboga)

22:55. TVN 7
Magazyn Ligi Mistrzów (Piotr Salak, Grzegorz Mielcarski)

Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

 

Czwartek 13.04.2017

02:40. SportKlub
Copa Libertadores: Palmeiras Sao Paulo – Atletico Penarol (Bartłomiej Rabij)

20:40. Polsat Sport
1. liga: GKS Katowice – Miedź Legnica (Cezary Kowalski, Andrzej Iwan – z Katowic)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Europy: Studio (Piotr Salak, Tomasz Wieszczycki)

21:00. CANAL+ Sport
Liga Europy: Anderlecht Bruksela – Manchester United (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki – z Brukseli)

21:00. TVP Sport
Liga Europy: Ajax Amsterdam – Schalke 04 Gelsenkirchen (Maciej Iwański)

21:00. Eurosport 1
Liga Europy: Olympique Lyon – Besiktas Stambuł (Tomasz Lach, Maciej Żurawski)

23:30. CANAL+ Sport; nSport+
Liga Europy: Skróty meczów (Edward Durda, Krzysztof Bandych, Cezary Olbrycht)


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.