Rozkład jazdy: 05-11.02.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek – 05.02.2016

01:45, SportKlub
Copa Libertadores 1. runda: Oriente Petrorelo – Santa Fe (Bartłomiej Rabij)

20:30, Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach – Werder Brema (Andrzej Janisz, Tomasz Hajto)

20:30, Eleven
La Liga: Malaga CF – Getafe CF (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

21:00, Eleven Sports
Liga belgijska: KV Mechelen – Anderlecht Bruksela (Marcin Pawłowski)

Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

 

Sobota – 06.02.2016

13:40, CANAL+ Sport
Premier League: Manchester City – Leicester City (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

14:00, Eleven
Ligue 1: AS Monaco – OGC Nice (Marcin Pawłowski, Radosław Majdan)

15:15, Eurosport 2
Bundesliga: Hertha Berlin – Borussia Dortmund (Tomasz Lach, Tomasz Hajto)

15:55, CANAL+ Sport
Premier League: Liverpool FC – Sunderland AFC (Krzysztof Marciniak, Przemysław Rudzki)

16:00, Eleven
La Liga: Atletico Madryt – SD Eibar (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

17:00, Eleven Sports
Ligue 1: Angers SCO – Olympique Lyon (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

18:00, Eleven
Serie A: FC Bologna – ACF Fiorentina (Piotr Dumanowski, Michał Gąsiorowski)

18:25, CANAL+ Sport
Premier League: Southampton FC – West Ham United (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)

18:30, Eurosport 2
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Bayern Monachium (Edward Durda, Sławomir Chałaśkiewicz)

19:30, SportKlub
Liga portugalska: Vitoria Setúbal – Marítimo (Marcin Grzywacz)

19:40, Polsat Sport Extra
Liga holenderska: AZ Alkmaar – Vitesse Arnhem (Piotr Przybysz)

20:30, Polsat Sport News
Gala tygodnika Piłka Nożna (Bożydar Iwanow, Karolina Szostak)

20:30, Eleven
La Liga: Athletic Bilbao – Villarreal CF (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

20:45, Eleven Sports
Serie A: Genoa CFC – Lazio Rzym (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

21:45, SportKlub
Liga portugalska: Tondela – Vitoria Guimaraes (Julian Kowalski)

22:20, Eleven
La Liga: Sporting Gijon – Deportivo La Coruna (Marcin Pawłowski, Paweł Wilkowicz)

 

Niedziela – 07.02.2016

12:00, Eleven
La Liga: UD Levante – FC Barcelona (Mateusz Święcicki, Marcin Gazda)

12:25, Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – Feyenoord Rotterdam (Cezary Kowalski)

12:30, Eleven Sports
Serie A: Hellas Werona – Inter Mediolan (Michał Mitrut)

14:00, Eleven
Ligue 1: OSC Lille – Stade Rennais (Marcin Grzywacz, Stefan Białas)

14:25, CANAL+ Sport
Premier League: AFC Bournemouth – Arsenal Londyn (Krzysztof Marciniak, Rafał Nahorny)

15:00, Eleven Sports
Serie A: Frosinone Calcio – Juventus Turyn (Piotr Dumanowski, Radosław Majdan)

15:15, Eurosport 2
Bundesliga: Hamburger SV – FC Köln (Tomasz Lach, Tomasz Hajto)

16:00, Eleven
La Liga: Betis Sewilla – Valencia CF (Marcin Pawłowski, Michał Gąsiorowski)

16:40, Polsat Sport Extra
Liga holenderska: FC Utrecht – PSV Eindhoven (Piotr Przybysz)

16:55, CANAL+
Premier League: Chelsea Londyn – Manchester United (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)

17:30, Eurosport 2
Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim – SV Darmstadt 98 (Rafał Sak, Sławomir Chałaśkiewicz)

18:15, Eleven
La Liga: Celta Vigo – Sevilla FC (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

20:15, SportKlub
Liga portugalska: FC Porto – FC Arouca (Bartłomiej Rabij)

20:30, Eleven
La Liga: Granada CF – Real Madryt (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

21:00, Eleven Sports
Ligue 1: Olympique Marsylia – Paris Saint-Germain (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

23:00, CANAL+ Sport
Sport+ (Rafał Nahorny, Leszek Orłowski)

 

Poniedziałek – 08.02.2016

12:00, Przegląd Sportowy
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Tomasz Włodarczyk, Dariusz Szpakowski)

18:00, WP SportoweFakty
Dzieje się na żywo (Michał Kołodziejczyk)

19:00, Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

20:00, Eurosport 2
2. Bundesliga: Arminia Bielefeld – MSV Duisburg (Tomasz Lach)

20:00, SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Zbigniew Boniek)

20:30, Eleven
La Liga: Espanyol Barcelona – Real Sociedad San Sebastian (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

Przegląd Sportowy
Total Fussball (Michał Pol, Michał Trela, Tomasz Lach)

 

Wtorek – 09.02.2016

15:55, nSport+
Liga Młodzieżowa UEFA: Ajax Amsterdam – Sevilla FC (Edward Durda, Leszek Orłowski)

17:55, nSport+
Liga Młodzieżowa UEFA: Anderlecht Bruksela – Arsenal Londyn (Filip Surma, Wojciech Jagoda)

18:55, Sport.TVP.pl
Puchar Niemiec: Bayer Leverkusen – Werder Brema (Maciej Iwański)

20:20, TVP Sport
Puchar Niemiec: VfB Stuttgart – Borussia Dortmund (Tomasz Jasina)

20:45, Eleven
Puchar Anglii: West Ham United – Liverpool FC (Marcin Grzywacz)

Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

 

Środa – 10.02.2016

15:55, nSport+
Liga Młodzieżowa UEFA: FC Salzburg – AS Roma (Piotr Domagała, Tomasz Lipiński)

17:55, nSport+
Liga Młodzieżowa UEFA: Celtic Glasgow – Valencia CF (Robert Skrzyński, Filip Surma)

18:55, TVP Sport
Puchar Niemiec: 1. FC Heidenheim – Hertha Berlin (Jacek Laskowski)

19:55, CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Valencia CF – FC Barcelona (Adam Marchliński, Krzysztof Przytuła)

20:15, TVP 1
Puchar Niemiec: Studio (Rafał Patyra, Jerzy Engel)

20:25, TVP 1; TVP Sport
Puchar Niemiec: VfL Bochum – Bayern Monachium (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow)

20:45, Eleven
Puchar Anglii: Peterborough United – West Bromwich Albion (Michał Mitrut)

 

Czwartek – 11.02.2016

00:45, SportKlub
Copa Libertadores: Universidad Cesar Vallejo – FC Sao Paulo (Bartłomiej Rabij)

20:45, Eleven
Serie A: Lazio Rzym – Hellas Werona (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

20:55, CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Celta Vigo – Sevilla FC (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *