Rozkład jazdy: 03-09.02.2017

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 03.02.2017

00:55. SportKlub
Copa Libertadores: Independiente del Valle – Olimpia Asuncion (Bartłomiej Rabij)

14:55. Sport.TVP.pl
Mecz towarzyski: Legia Warszawa – Daejeon Citizen (Sławomir Kwiatkowski)

17:55. TVP Sport
Mecz towarzyski: Legia Warszawa – FC Nordsjaelland (Sławomir Kwiatkowski)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: Hamburger SV – Bayer Leverkusen (Andrzej Janisz, Radosław Gilewicz)

20:25. Eleven Sports
Liga belgijska: KSC Lokeren – Anderlecht Bruksela (Sebastian Chabiniak)

20:40. Eleven
Championship: Wigan Athletic – Sheffield Wednesday (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

22:00. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Skróty meczów (Piotr Laboga)

Onet
English Breakfast (Jarosław Koliński, Michał Gutka)

 

Sobota 04.02.2017

11:00. Eleven
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Robert Błoński, Andrzej Grajewski, Grzegorz Szamotulski)

12:55. Eleven
La Liga: Malaga CF – Espanyol Barcelona (Marcin Pawłowski, Maciej Kruk)

13:25. CANAL+ Sport
Premier League: Chelsea Londyn – Arsenal Londyn (Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki – z Londynu)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayern Monachium – Schalke 04 Gelsenkirchen (Edward Durda, Tomasz Hajto – z Monachium)

15:55. CANAL+ Sport
Premier League: Hull City – Liverpool FC (Bartosz Gleń, Rafał Nahorny)

15:55. Eleven Extra
Championship: Newcastle United – Derby County (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

16:10. Eleven
La Liga: FC Barcelona – Athletic Bilbao (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

16:55. Eleven Sports
Ligue 1: AS Monaco – OGC Nice (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

18:25. Eleven
La Liga: Atletico Madryt – CD Leganes (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

18:25. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – RB Lipsk (Tomasz Lach, Radosław Gilewicz)

18:25. CANAL+ Sport
Premier League: Tottenham Hotspur – Middlesbrough FC (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

19:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: AZ Alkmaar – PSV Eindhoven (Piotr Przybysz)

19:55. Eleven Extra
Ligue 1: Girondins Bordeaux – Stade Rennais (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:30. Polsat Sport
Gala tygodnika Piłka Nożna (Marcin Feddek, Aleksandra Szutenberg)

20:40. Eleven
Serie A: Bologna FC – SSC Napoli (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

20:40. Eleven Sports
La Liga: Valencia CF – SD Eibar (Michał Mitrut, Michał Świerżyński)

 

Niedziela 05.02.2017

11:55. Eleven
La Liga: Sevilla FC – Villarreal CF (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

12:25. Eleven Sports
Serie A: AC Milan – Sampdoria Genua (Dominik Guziak, Filip Kapica)

12:25. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Roda Kerkrade – Ajax Amsterdam (Cezary Kowalski)

12:55. Eleven Extra
Puchar Anglii: Huddersfield Town – Leeds United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

14:25. CANAL+
Premier League: Manchester City – Swansea City (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

14:25. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Twente Enschede – Feyenoord Rotterdam (Tomasz Włodarczyk)

14:55. Eleven Sports
Serie A: Empoli FC – Torino FC (Mateusz Święcicki, Radosław Majdan)

14:55. Eleven Extra
Serie A: Pescara Calcio – Lazio Rzym (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: FC Augsburg – Werder Brema (Rafał Sak, Sławomir Chałaśkiewicz)

16:10. Eleven
La Liga: Sporting Gijón – Deportivo Alavés (Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński)

16:55. Eleven Sports
Ligue 1: FC Nantes – AS Nancy (Marcin Grzywacz, Stefan Białas)

16:55. CANAL+
Premier League: Leicester City – Manchester United (Marcin Rosłoń, Kazimierz Węgrzyn)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – SV Darmstadt (Julian Kowalski, Radosław Gilewicz)

17:55. Eleven Extra
Serie A: US Palermo – FC Crotone (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

18:25. Eleven
La Liga: Real Sociedad – Osasuna Pampeluna (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

19:30. Eurosport 2
Bundesliga: Skróty meczów (Michał Zawacki)

20:30. CANAL+ Sport
Sport+ (Marcin Rosłoń, Piotr Laboga)

20:40. Eleven
Serie A: Juventus Turyn – Inter Mediolan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:55. Eleven Sports
Ligue 1: AS Saint-Etienne – Olympique Lyon (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

 

Poniedziałek 06.02.2017

10:30. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Tomasz Włodarczyk, Dariusz Szpakowski, Tomasz Smokowski)

13:00. Eleven
Championship: Skróty meczów (Marcin Grzywacz)

16:00. Eleven
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Ligue 1: Skróty meczów (Mateusz Święcicki)

18:00. Eleven
La Liga: Skróty meczów (Patryk Mirosławski)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

20:00. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej (Piotr Przybysz)

20:10. Eurosport 2
2. Bundesliga: VfB Stuttgart – Fortuna Dusseldorf (Tomasz Lach)

20:40. Eleven
La Liga: Granada CF – UD Las Palmas (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

 

Wtorek 07.02.2017

15:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: FC Midtjylland – Benfica Lizbona (Michał Kornacki, Wojciech Jagoda)

17:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Ajax Amsterdam – Juventus Turyn (Piotr Domagała, Tomasz Lipiński)

18:00. CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów

18:25. TVP Sport
Puchar Niemiec: Hamburger SV – FC Köln (Sławomir Kwiatkowski)

18:55. Eleven
Ligue 1: Montpellier HSC – AS Monaco (Marcin Grzywacz, Mateusz Majak)

20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Anita Włodarczyk, Anna Herba)

20:25. TVP 1; TVP Sport
Puchar Niemiec: Studio (Maciej Iwański, Jerzy Engel, Radosław Majdan)

20:40. TVP 1; TVP Sport
Puchar Niemiec: Bayern Monachium – VfL Wolfsburg (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow)

20:40. Sport.TVP.pl
Puchar Niemiec: Greuther Fürth – Borussia Mönchengladbach (Tomasz Jasina)

20:40. Eleven Sports
Serie A: AS Roma – ACF Fiorentina (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:55. Eleven
Ligue 1: Paris Saint-Germain – Lille OSC (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:55. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: FC Barcelona – Atletico Madryt (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

 

Środa 08.02.2017

00:55. SportKlub
Copa Libertadores: Atletico Junior – Carabobo FC (Bartłomiej Rabij)

09:00. Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

13:30. Eleven
Liga belgijska: Skróty meczów (Dominik Guziak)

13:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: AS Roma – AS Monaco (Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda)

17:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Red Bull Salzburg – Manchester City (Piotr Domagała, Rafał Nahorny)

17:55. Eleven Sports
Serie A: FC Crotone – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

18:00. Eleven
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

18:25. TVP Sport
Puchar Niemiec: SV Sandhausen – Schalke 04 Gelsenkirchen (Sławomir Kwiatkowski)

18:55. Eleven Extra
Ligue 1: Olympique Lyon – AS Nancy (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

20:40. TVP Sport
Puchar Niemiec: Borussia Dortmund – Hertha Berlin (Maciej Iwański)

20:40. Sport.TVP.pl
Puchar Niemiec: Hannover 96 – Eintracht Frankfurt (Tomasz Jasina)

20:40. Eleven
Puchar Anglii: Leicester City – Derby County (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Bologna FC – AC Milan (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

20:55. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Deportivo Alavés – Celta Vigo (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

 

Czwartek 09.02.2017

00:40. SportKlub
Copa Libertadores: Millonarios FC – Atlético Paranaense (Julian Kowalski)

12:55. TVP Sport
Mecz towarzyski u17: Polska – Czechy (Szymon Borczuch, Rafał Ulatowski)


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *