Rozkład jazdy: 02-08.06.2017
Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.
Piątek 02.06.2017
19:30. CANAL+ Sport
Multiliga+ (Rafał Dębiński, Żelisław Żyżyński, Tomasz Wieszczycki, Krzysztof Przytuła)
20:00. Eleven Sports
La Liga: Podsumowanie sezonu (Tomasz Ćwiąkała, Marcin Gazda)
20:25. CANAL+
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Arka Gdynia (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Lubina)
20:25. CANAL+ Sport 2
Ekstraklasa: Ruch Chorzów – Górnik Łęczna (Piotr Laboga, Kazimierz Węgrzyn – z Chorzowa)
20:25. 38 nc+
Ekstraklasa: Wisła Płock – Śląsk Wrocław (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Płocka)
20:25. Eurosport 2
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Piast Gliwice (Julian Kowalski, Tomasz Hajto – z Krakowa)
20:55. Polsat Sport News
Mecz towarzyski: Francja – Paragwaj (Piotr Przybysz, Andrzej Strejlau)
Sobota 03.06.2017
13:30. Polsat Sport News
Liga chińska: Shandong Luneng – Tianjin Quanjian (Przemysław Iwańczyk)
19:15; 20:25. CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Jacek Zieliński)
(Krzysztof Marciniak, Kamil Kosowski, Marek Jóźwiak – z Cardiff)
(Jacek Kurowski, Tomasz Rząsa, Jerzy Dudek)
20:40. CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Juventus Turyn – Real Madryt (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski – z Cardiff)
(Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow – z Cardiff)
20:55. Eleven Sports
Liga brazylijska: Coritiba FBC – Atletico Paranaense (Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński)
22:55. Eurosport 2
MLS: Sporting Kansas City – Minnesota United (Adam Kotleszka)
23:55. Eleven Sports
Liga brazylijska: Corinthians Paulista – Santos FC (Julian Kowalski, Marcin Gazda)
Niedziela 04.06.2017
07:55. TVP Sport; Eurosport 1
MŚ u20: Wenezuela – USA (Sławomir Kwiatkowski; Adam Kotleszka)
10:55. TVP Sport; Eurosport 2
MŚ u20: Portugalia – Urugwaj (Tomasz Jasina; Edward Durda)
11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Bogusław Kaczmarek)
12:25. Polsat Sport; Super Polsat
1. liga: Wisła Puławy – Górnik Zabrze (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński – z Puław)
12:25. Polsat Sport Extra
1. liga: Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Iwan – z Sosnowca)
17:00. CANAL+ Sport
Multiliga+ (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Kazimierz Węgrzyn, Krzysztof Przytuła, Sławomir Stempniewski)
17:45. TVP 2
Ekstraklasa: Studio (Maciej Iwański, Jan Tomaszewski, Maciej Rybus – z Warszawy)
17:55. CANAL+; TVP 2
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Lechia Gdańsk (Przemysław Pełka, Maciej Murawski – z Warszawy)
(Jacek Laskowski, Radosław Majdan – z Warszawy)
17:55. CANAL+ Sport 2
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Lech Poznań (Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki – z Białegostoku)
17:55. 38 nc+
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Korona Kielce (Piotr Laboga, Wojciech Jagoda – ze Szczecina)
17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Tomasz Lach, Andrzej Strejlau – z Krakowa)
20:00. Polsat Sport
Wywiad z Ruudem Gullitem (Tomasz Włodarczyk)
20:55. Eleven Sports
Liga brazylijska: Palmeiras Sao Paulo – Atletico Mineiro (Julian Kowalski, Marcin Gazda)
23:55. Eleven Sport
Liga brazylijska: Cruzeiro Belo Horizonte – Chapecoense AF (Marcin Pawłowski, Sebastian Chabiniak)
Poniedziałek 05.06.2017
09:30. CanalPlus.pl
Radio Canal (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda, Michał Gutka)
09:55. TVP Sport; Eurosport 2
MŚ u20: Włochy – Zambia (Szymon Borczuch; Edward Durda)
10:15. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Dariusz Szpakowski, Tomasz Smokowski, Mateusz Borek)
12:55. TVP Sport; Eurosport 2
MŚ u20: Meksyk – Anglia (Maciej Iwański; Michał Zawacki)
17:00. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Dariusz Dziekanowski)
20:00. CANAL+
Gala Ekstraklasy (Bartosz Ignacik)
(Krzysztof Marciniak, Kazimierz Węgrzyn, Grzegorz Mielcarski)
20:00. Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński, Marcin Brosz)
20:15. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Maciej Iwański, Jerzy Engel, Piotr Żelazny)
22:05. TVP 1
Ekstra Gol (Rafał Patyra)
23:00. CANAL+ Sport
Ekstrapaka
23:05. Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Adam Kotleszka)
Wtorek 06.06.2017
20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Dariusz Mioduski)
21:00. CANAL+ Sport
Premier League: Podsumowanie sezonu (Marcin Rosłoń, Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)
22:00. Eleven Sports
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)
22:15. TVP Sport
Zwarcie (Marek Jóźwik)
23:00. Eleven Sports
La Liga Legends (Marcin Gazda)
Środa 07.06.2017
20:40. Polsat Sport
Mecz towarzyski: Włochy – Urugwaj (Marcin Lepa, Roman Kołtoń)
21:25. CANAL+ Sport
Mecz towarzyski: Hiszpania – Kolumbia (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)
22:55. TVN 7
Magazyn Ligi Mistrzów (Tomasz Smokowski, Kazimierz Węgrzyn)
Czwartek 08.06.2017
09:55. TVP Sport; Eurosport 1
MŚ u20: Urugwaj – Wenezuela (Sławomir Kwiatkowski; Julian Kowalski)
12:55. TVP Sport; Eurosport 2
MŚ u20: Włochy – Anglia (Tomasz Jasina; Tomasz Lach)
15:00. Sport.pl
Wilkowicz sam na sam (Paweł Wilkowicz, Jacek Magiera)
22:25. TVP Sport
Oko w oko (Jacek Kurowski, Łukasz Piszczek)