Rozkład jazdy: 01-07.01.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek – 01.01.2016

16:00, Eleven
Championship: Brighton & Hove Albion – Wolverhampton Wanderers (Mateusz Święcicki)

18:15, Eleven
Championship: Queens Park Rangers – Hull City (Marcin Grzywacz)

 

Sobota – 02.01.2016

13:30, Eleven
Liga szkocka: Dundee FC – Dundee United (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

13:40, CANAL+ Sport
Premier League: West Ham United – Liverpool FC (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

15:55, CANAL+ Sport
Premier League: Arsenal Londyn – Newcastle United (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

16:00, Eleven
La Liga: Espanyol Barcelona – FC Barcelona (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

16:00, Eleven Sports
Championship: Middlesbrough FC – Derby Country (Marcin Grzywacz)

17:15, SportKlub
Liga portugalska: Vitoria Setúbal – Sporting Braga (Jakub Polkowski)

18:25, CANAL+ Sport
Premier League: Watford FC – Manchester City (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

19:30, SportKlub
Liga portugalska: Vitoria Guimaraes – Benfica Lizbona (Tomasz Zieliński)

20:30, Eleven
La Liga: Atletico Madryt – UD Levante (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

21:45, SportKlub
Liga portugalska: Sporting Lizbona – FC Porto (Marcin Grzywacz)

22:00, Eleven Sports
La Liga: Malaga CF – Celta Vigo (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

 

Niedziela – 03.01.2016

12:00, Eleven
La Liga: Rayo Vallecano – Real Sociedad San Sebastian (Michał Mitrut, Michał Gąsiorowski)

13:30, Eleven Sports
Liga szkocka: St. Johnstone – FC Aberdeen (Marcin Grzywacz, Piotr Czachowski)

14:25, CANAL+ Sport
Premier League: Crystal Palace – Chelsea Londyn (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

16:00, Eleven
La Liga: Granada CF – Sevilla FC (Michał Mitrut, Paweł Wilkowicz)

16:00, Eleven Sports
La Liga: Betis Sewilla – SD Eibar (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

16:55, CANAL+ Sport
Premier League: Everton FC – Tottenham Hotspur (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

18:00, SportKlub
Liga portugalska: FC Rio Ave – Tondela (Tomasz Zieliński)

18:15, Eleven
La Liga: Athletic Bilbao – UD Las Palmas (Mateusz Święcicki, Marcin Gazda)

18:15, Eleven Sports
La Liga: Deportivo La Coruna – Villarreal CF (Piotr Dumanowski, Michał Gąsiorowski)

20:30, Eleven
La Liga: Valencia CF – Real Madryt (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

 

Poniedziałek – 04.01.2016

20:00, SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Mariusz Czerkawski)

20:30, Eleven
La Liga: Sporting Gijon – Getafe CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

 

Wtorek – 05.01.2016

20:45, Eleven Sports
Serie A: Genoa CFC – Sampdoria Genua (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

21:00, Eleven
Puchar Ligi Angielskiej: Stoke City – Liverpool FC (Marcin Grzywacz)

Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

 

Środa – 06.01.2016

11:55, CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii 1/8 finału: Athletic Bilbao – Villarreal FC (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

12:30, Eleven
Serie A: Udinese Calcio – Atalanta Bergamo (Tomasz Zieliński)

15:00, Eleven
Serie A: Juventus Turyn – Hellas Werona (Mateusz Święcicki, Michał Gąsiorowski)

15:00, Eleven Sports
Serie A: Chievo Werona – AS Roma (Dominik Guziak, Radosław Majdan)

17:15, SportKlub
Liga portugalska: Moreirense – Vitoria Guimaraes (Jakub Polkowski)

18:00, Eleven
Serie A: FC Empoli – Inter Mediolan (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

18:10, CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii 1/8 finału: Betis Sewilla – Sevilla FC (Piotr Laboga, Krzysztof Przytuła)

19:15, SportKlub
Liga portugalska: Sporting Braga – Académica Coimbra (Łukasz Wiśniowski)

20:25, CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii 1/8 finału: FC Barcelona – Espanyol Barcelona (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

20:45, Eleven Sports
Serie A: SSC Napoli – AC Torino (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

21:00, Eleven
Puchar Ligi Angielskiej: Everton FC – Manchester City (Marcin Grzywacz)

21:15, SportKlub
Liga portugalska: FC Porto – Rio Ave (Bartłomiej Rabij)

22:00, CANAL+ Sport 2
Puchar Hiszpanii 1/8 finału: Rayo Vallecano – Atletico Madryt (Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda)

 

Czwartek – 07.01.2016

__________________


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *