
Rossi: Szoboszlai mógł grać w Milanie
Selekcjoner reprezentacji Węgier, Marco Rossi, potwierdził, że Dominik Szoboszlai był o krok od dołączenia do Milanu, gdy drużynę miał przejąć Ralf Rangnick.
20-letni pomocnik Salzburga nie przestaje zachwycać swoją grą. Niedawno zdobył bramkę, która zadecydowała o awansie Madziarów na przyszłoroczne Euro, co tylko podsyciło spekulacje o ewentualnym transferze zimą lub latem do mocniejszego klubu.
Rossi pochwalił swojego podopiecznego i przyznał, że ten mógł przenieść się do topowej ekipy już kilka miesięcy temu:
- Ma świetną wizję gry, dużo biega, tym niemniej musi poprawić aspekty defensywne. Jeśli pójdzie do Włoch, myślę, że szybko zostanie piłkarzem kompletnym. Wiem, że mógł trafić do Milanu, kiedy negocjowano z Rangnickiem, ale Napoli też obserwowało sytuację.
Jak wiemy, Niemiec ostatecznie nie rozpoczął pracy w Mediolanie, a Szoboszlai pozostał w Austrii. Milan jednak dalej interesuje się Węgrem, na wypadek, gdyby San Siro opuścił Hakan Calhanoglu.
źródło: football-italia.net
-
EkstraklasaGwiazda ligi opuści PKO Ekstraklasę
Kamil Gieroba / 18 maja 2025, 12:33
-
News dniaCo dalej z Zalewskim? Romano: Jest decyzja Interu!
Kamil Gieroba / 12 maja 2025, 9:17
-
La LigaCarlo Ancelotti na wylocie z Realu Madryt? Zadecydować może Liga Mistrzów
Victoria Gierula / 11 kwietnia 2025, 16:10
-
Plotki transferoweDejan Kulusevski może wrócić do Serie A, ale nie do Juventusu
Victoria Gierula / 5 kwietnia 2025, 16:16
-
La LigaReal Madryt jest gotów rozpocząć rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu z kluczowym obrońcą
Victoria Gierula / 5 kwietnia 2025, 16:01
-
Plotki transferoweAssane Diao znalazł się na celowniku klubów z Premier League
Victoria Gierula / 3 kwietnia 2025, 17:52