www.thoughtco.com

www.thoughtco.com

Cristiano Ronaldo tym stwierdzeniem zaskoczył chyba wszystkich. Otóż stwierdził, że rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA powinny nosić jego nazwisko.

Takie stwierdzenie padło z ust Portugalczyka po finałowym meczu z Liverpoolem, który Królewscy wygrali 3-1. Na słuszność swoich słów przytacza zdobycie 5 tytułów i strzelenie 120 bramek w tych elitarnych rozgrywkach. Niestety nie udało mu się strzelić bramki kolejnym finale. Na pytanie czy czuje się zawiedziony, odparł “Kto jest zawiedziony?”.

Po meczu powiedział – “Być może będą musieli zmienić nazwę rozgrywek z UEFA Champions League na CR7 Champions League. Kto wygrał najwięcej razy?”.

Dodatkowo 33 – letni napastnik zasugerował w wywiadzie dla BeIN Sports Spain, że być może z trzecim wygranym finałem jego przygoda z Królewskimi może się zakończyć a jego przyszłość wyjaśni się w ciągu kilku dni.

Należy to brać z dużym dystansem gdyż co jakiś czas pojawiają się plotki gdzie Portugalczyk miałby trafić kiedy on sam twierdzi, że w Madrycie chciałby zakończyć karierę.

źródło www.skysports.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x