www.thoughtco.com

www.thoughtco.com

Cristiano Ronaldo tym stwierdzeniem zaskoczył chyba wszystkich. Otóż stwierdził, że rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA powinny nosić jego nazwisko.

Takie stwierdzenie padło z ust Portugalczyka po finałowym meczu z Liverpoolem, który Królewscy wygrali 3-1. Na słuszność swoich słów przytacza zdobycie 5 tytułów i strzelenie 120 bramek w tych elitarnych rozgrywkach. Niestety nie udało mu się strzelić bramki kolejnym finale. Na pytanie czy czuje się zawiedziony, odparł „Kto jest zawiedziony?”.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Po meczu powiedział – „Być może będą musieli zmienić nazwę rozgrywek z UEFA Champions League na CR7 Champions League. Kto wygrał najwięcej razy?”.

Dodatkowo 33 – letni napastnik zasugerował w wywiadzie dla BeIN Sports Spain, że być może z trzecim wygranym finałem jego przygoda z Królewskimi może się zakończyć a jego przyszłość wyjaśni się w ciągu kilku dni.

Należy to brać z dużym dystansem gdyż co jakiś czas pojawiają się plotki gdzie Portugalczyk miałby trafić kiedy on sam twierdzi, że w Madrycie chciałby zakończyć karierę.

źródło www.skysports.com


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.