Ronaldinho oraz Diego Armando Maradona w jednym klubie?

Fifa.com

W tym roku o Ronaldinho było naprawdę głośno.

Gaucho został aresztowany 5 marca tego roku w Paragwaju. W więzieniu wraz ze swoim bratem miał spędzić pół roku, jednak ostatecznie zostali tam jedynie 32 dni. W tym czasie po sieci krążyły zdjęcia oraz nagrania z pobytu w placówce brazylijskiego magika. Wygrał tam chociażby turniej ‘6 vs 6’. Po wyjściu z więzienia mówił: “Mój pobyt w więzieniu? Przyjęli mnie z uprzejmością: granie w piłkę, rozdawanie autografów i robienie zdjęć. To część mojego życia.”

sambafoot.com

Powrót na boiska w obecności argentyńskiej legendy?

Zagraniczne media donoszą, że Ronaldinho jest gotowy powrócić na boisko, kiedy jego areszt domowy dobiegnie końca. Argentyński dziennik ‘Marca Claro’ informuje, że  zatrudnieniem Rooniego interesuje się klub Diego Armando Maradony, Gimnasia y Esgrima La Plata. Brazylijczyk miał już otrzymać podobną ofertę w 2016 roku, która opiewałaby na zyski w wysokości 1,5 mln. dolarów rocznie.

Ronaldinho zakończył swoją karierę na początku 2018 roku w Brazylijskim Fluminese. Występował dla kliku potęg piłkarskich takich jak PSG, FC Barcelona oraz AC Milan.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.