

Romeo Jozak: Remis to sprawiedliwy wynik
Remis to sprawiedliwy wynik. Chciałbym pogratulować drużynie rywali walki. Jestem niezadowolony ze straty punktów, ale cieszę się z tego jak zareagowaliśmy. Zapominamy o Cracovii i od jutra zaczynamy przygotowywać się do meczu z Jagiellonią. - powiedział trener Legii Warszawa, Romeo Jozak po meczu z Cracovią.
Oczekiwaliśmy takiego meczu jak dziś i byliśmy na to przygotowani. W pierwszej połowie nie zaadaptowaliśmy się do tych warunków i w kilku sytuacjach mieliśmy szczęście. Nawet jeżeli przygotowaliśmy się do dzisiejszego meczu, to te warunki były bardzo trudne. W przerwie zmieniliśmy formacje, wprowadziliśmy trochę zmian. Jestem zadowolony z ich wpływu. Mieliśmy swoje sytuacje, ale brakowało skuteczności, chociażby w pierwszej minucie i w końcówce spotkania. - stwierdził Jozak.
-
AktualnościBelgia - Iran oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:16
-


AktualnościBelgia - Iran statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:14
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-


AktualnościStatystyki z meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska. Pełna analiza spotkania (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na mecz Belgia - Iran (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:06
-

AktualnościNowa Zelandia - Egipt przewidywane jedenastki | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 18:12





































