Roma chce 100 milionów euro za Abrahama – Co na to Manchester United?


Nie od dziś wiadomo, że Rzym jest miejscem, które tworzy świetnych zawodników. Nie inaczej jest w przypadku Tammy’ego Abrahama, który od jakiegoś czasu związany jest z Romą i ma za sobą doskonały sezon.

To sprawiło, że w ostatnich tygodniach kilka klubów kontaktowało się z przedstawicielami Romy w sprawie potencjalnego transferu reprezentanta Anglii. Jednym z takich klubów jest Manchester United. Ekipa z Old Trafford jest skłonna przeznaczyć ogromne pieniądze za sprowadzenie Abrahama z powrotem do Premier League. Mało prawdopodobne wydaje się to, aby Jose Mourinho był zainteresowany sprzedażą swojego najlepszego zawodnika, o czym może świadczyć ostatnia wypowiedź portugalskiego szkoleniowca.

– Abraham musi pozostać w Rzymie przynajmniej do lata 2023 roku. Co będzie dalej? Zobaczymy. Oczywiście może wrócić na Stamford Bridge, lecz jestem zadowolony z naszej współpracy. On jest topowym napastnikiem, a świadczą o tym jego występy.

Biorąc pod uwagę plany, jakie założył sobie Jose Mourinho nie wydaje się, aby Tammy zamienił Serie A na Premier League i Manchester United. Czerwone Diabły musiały by zapłacić kwotę w wysokości 80-100 milionów euro za transfer Anglika. Na Old Trafford trwa przebudowa drużyny, której formacja ofensywna pozostawia wiele do życzenia, więc na pewno spróbują powalczyć o wspomnianego napastnika w najbliższym oknie transferowym.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.