Roger wyraża chęć gry w Ekstraklasie

curiosando.com.br

Roger Guerreiro przebywa obecnie w Polsce i szuka sobie nowego klubu. Brazylijczyk chętnie sprawdziłby się w Ekstraklasie.

34-letni pomocnik jest obecnie wolnym zawodnikiem po tym, jak wygasła jego umowa z brazylijskim Hercilio Luz-SC. Były piłkarz takich klubów jak Corinthians, Flamengo, Legia Warszawa czy AEK Ateny miło wspomina występy w Legii i chciałby po raz drugi spróbować swoich sił w naszej lidze:

Moja umowa w Brazylii dobiegła końca. Najchętniej wróciłbym do Polski. Kontaktuję się z różnymi osobami, jednak na ten moment nie otrzymałem żadnej konkretnej propozycji. Pytali też o mnie Grecy. Czuję się dobrze i uważam, że stać mnie na dwa, trzy lata gry na wysokim poziomie. Przede wszystkim czuję się dobrze fizycznie, nie mam urazów i nie piję alkoholu.

Z Legii mam same dobre wspomnienia. Jeśli byłaby taka możliwość to jestem gotowy podjąć tam współpracę w innej roli. Po zakończeniu kariery planuję być blisko piłki. Mógłbym np. pracować z młodzieżą – przyznał Roger.

Brazylijczyk przywdziewał koszulkę “Wojskowych” przez trzy i pół roku. W tym czasie rozegrał z “L” na piersi ponad 100 spotkań. Roger na tyle zżył się z naszym krajem, że otrzymał polskie obywatelstwo i występował w kadrze narodowej. Bilans jego występów to 26 spotkań, w których zdobył cztery bramki – w tym najbardziej pamiętną, pierwszą w historii występów Polski na EURO.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *