

Roger wróci do Polski?
Górnik Łęczna nie puści gry w Ekstraklasie tak łatwo. Przedostatni zespół w tabeli planuje wzmocnienie i to dość ciekawe, bowiem do Polski może wrócić były reprezentant Polski.
Mowa o Rogerze Guerreiro. Zawodnik znany nam głównie z występów w Legii Warszawa kontaktował się ponoć z Górnikiem w sprawie transferu. Nie było jeszcze oficjalnej oferty, ale trwają rozmowy. Dla drużyny Franciszka Smudy byłoby to na pewno solidne wzmocnienie w walce o utrzymanie w lidze.
Roger po tym jak w 2010 roku opuścił Legię przez trzy sezony grał w AEK Ateny. Potem w 2013 roku wrócił do Brazylii, gdzie grał w niższych ligach, z krótką przerwą na powrót do Europy, by jesienią sezonu 2015/16 reprezentować barwy Arisu Limassol.
-
AktualnościKto sędziuje spotkanie Szkocja - Maroko? Poznaj arbitra tego meczu (20.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 12:15
-


AktualnościOceny piłkarzy po meczu Meksyk - Korea Południowa (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 11:49
-


AktualnościMeksyk - Korea Południowa statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 11:48
-




AktualnościUSA - Australia przewidywane jedenastki na spotkanie | 19.06.2026Nowacki / 19 czerwca 2026, 11:05
-




AktualnościUSA - Australia przewidywane jedenastki na spotkanie | 19.06.2026Nowacki / 19 czerwca 2026, 11:05
-




AktualnościUSA - Australia przewidywane jedenastki na spotkanie | 19.06.2026Nowacki / 19 czerwca 2026, 11:05





































