Roberto Mancini narzeka na stan murawy w Gdańsku: Kara dla zawodników o wysokiej jakości

Roberto Mancini / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Roberto Mancini uważa, że Włosi powinni strzelić gole w pierwszej połowie i zamknąć tym samym mecz, narzekał też na fatalne warunki gdańskiej murawy.

Reprezentacja Włoch pozostaje niepokonana od przeszło dwóch lat. W tym czasie dwukrotnie zremisowali z Polakami. “Azzurri” zgromadzili pięć “oczek” w grupie A. – Stworzyliśmy wiele okazji bramkowych, zwłaszcza w pierwszej odsłonie. Wiele do życzenia pozostawiał stan boiska, który nam przeszkadzał w konstruowaniu akcji – ocenił selekcjoner.

– Oprócz wyniku, który nie jest dla nas pozytywny, to moim zdaniem pokazaliśmy się z dobrej strony. Murawa nie jest żadną wymówką. Jednakże fatalny stan będzie karą dla zawodników o wysokiej jakości – podkreślił. – Nie wykorzystaliśmy naszych możliwości, a gole powinniśmy zdobyć w pierwszej połowie – dodał.

Robert Mancini zaskoczył wielu wystawiając Andreę Belottiego, który zastąpił Ciro Immobile. – Myśleliśmy, że to była dobra decyzja. Belotti zagrał nieźle, mamy trzy mecze do rozegrania w krótkim okresie. Cudownie było znowu zagrać przed publicznością – zakończył Mancini. Na stadionie Energa w Gdańsku na trybunach zasiadło około dziesięciu tysięcy fanów.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *