

Robert Lewandowski uczy się hiszpańskiego
Plotki o prawdopodobnym transferze Roberta Lewandowskiego do Realu Madryt nie mają końca. Reprezentant Polski powoli przygotowuje się na czas w Hiszpanii.
Jak podaje niemiecki "Sport Bild" 29-letni snajper uczy się języka hiszpańskiego. Największym celem Roberta Lewandowskiego jest zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Z drużyną "Królewskich" ma znacznie większe szanse na osiągnięciu celu niż w zespole prowadzonym przez Carlo Ancelottiego.
Niedawno były napastnik m.in. Borussii Dortmund skrytykował na łamach gazety "Der Spigel" politykę transferową Bawarczyków. Polak nie poniósł do tej pory żadnych konsekwencji za swoją wypowiedź. Dyrektor sportowy Bayernu Monachium Hasan Salihamidżić poprosił "Lewego" na rozmowę w cztery oczy, lecz rozmawiali o taktycznych sprawach.
Ostatnio hiszpańskie media donosiły o tym, że Robert Lewandowski w letnim okienku transferowym miałby się przenieść do Realu Madryt. Przypomnijmy, iż kontrakt Roberta Lewandowskiego wygasa dopiero latem 2021 roku.
-
AktualnościZnamy wyjściowe składy na mecz Girona FC - RCD Mallorca (01.05.2026)Nowacki / 1 maja 2026, 20:03
-


AktualnościLeeds United - Burnley FC składy ogłoszone. Wyjściowe ustawienia drużyn (01.05.2026)Nowacki / 1 maja 2026, 20:02
-


AktualnościWyjściowe jedenastki na mecz Legia Warszawa - Widzew Łódź. Kto zagra od pierwszej minuty? (01.05.2026)Nowacki / 1 maja 2026, 20:01
-


AktualnościWyjściowe składy na mecz Korona Kielce - Piast Gliwice (01.05.2026)Nowacki / 1 maja 2026, 16:38
-

AktualnościArsenal zremisował 1:1 z Atletico Madryt – rzut karny Viktor Gyökeresa, rewanż w Londynie otwartyNowacki / 30 kwietnia 2026, 12:40
-

AktualnościAchraf Hakimi nie zagra w rewanżu z Bayernem – kontuzja uda wyklucza obrońcę PSGNowacki / 30 kwietnia 2026, 12:02

































