Robert Lewandowski opuścił trening w towarzystwie lekarzy!

Lewandowski

Zdjęcie: Bayern Monachium

Jak donosi “Bild”, Robert Lewandowski był zmuszony przerwać dzisiejszą sesję treningową Bayernu Monachium. Polak opuszczał boisko treningowe u boku lekarza i fizjoterapeuty zespołu.

Niemieccy dziennikarze twierdzą, że Lewandowski przerwał trening po 40 minutach. Rzekomo nie jest to skutkiem kontaktu z żadnym z innych zawodników monachijskiego zespołu. Według dziennikarzy “Bilda” Polak wyglądał na dosyć podirytowanego i zdenerwowanego w momencie opuszczenia treningu. Na ten moment wiemy zbyt mało, aby móc wysnuwać jakiekolwiek wnioski. Należy tylko i wyłącznie czekać na komunikat Bayernu i liczyć na to, że będzie on dla Lewandowskiego jak najbardziej pozytywny.

Ewentualna kontuzja, o której nawet nie chcemy myśleć, mogłaby definitywnie pokrzyżować plany Lewandowskiego związane z pobiciem rekordu Gerda Muellera z sezonu 1971/1972, w którym legendarny snajper zdobył 40 goli. Aktualnie “Lewy” w swoim dorobku ma 39 trafień, a przed zespołem Hansiego Flicka jeszcze dwie potyczki. Z Freiburgiem, która odbędzie się w sobotę oraz z Augsburgiem 22 maja, która zakończy sezon Bundesligi.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *