Robert Lewandowski: Odchodzę, bo chcę więcej emocji w życiu, coś we mnie zgasło

Lewandowski

fcbayern,com


Robert Lewandowski znów wywołał słowami burzę w internecie. Reprezentant Polski był gościem w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego w “Onecie”.

Polak naciska na Bayern Monachium i nie wyobraża sobie dalszego pobytu w stolicy Bawarii. Dla niego to już zakończony rozdział i chce latem wzmocnić FC Barceloną, która zmaga się kryzysem finansowym, ale postara się zainwestować w 33-latka.

– Odchodzę, bo chcę więcej emocji w życiu. Do końca nie chciano mnie wysłuchać. Coś we mnie w środku zgasło. I nie da się tego przeskoczyć. Nawet jeśli chcesz być profesjonalny, to nie nadrobisz tego – mówił w poniedziałkowy wieczór w portalu “Onet.pl”.

– Jaki piłkarz będzie potem chciał przyjść do Bayernu, wiedząc, że może go coś takiego spotkać? Gdzie są wtedy lojalność i szacunek? Ja zawsze byłem gotowy, spędziłem tu osiem pięknych lat, tyle wspaniałych osób poznałem i chciałbym, żeby tak to zostało w głowie – podkreśla.

Przedstawiciele mistrzów Niemiec raz za razem w mediach przekonują, że Lewandowski wypełni kontrakt, który wygasa w czerwcu 2023 roku. Katalończycy mogą zapłacić za siedmiokrotnego króla strzelców 1. Bundesligi 40-50 mln euro.

źródło: onet.pl /


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.