Robert Gumny będzie gotowy na Włochów

Lech Poznań

Robert Gumny będzie do dyspozycji Czesława Michniewicza w drugim spotkaniu młodzieżowych mistrzostw Europy, które rozgrywane są we Włoszech oraz San Marino.

21-letni prawy obrońca Lecha Poznań był awizowany do wyjściowego składu na inaugurację turnieju. Jednak z powodu zatrucia pokarmowego dzień przed spotkaniem z Belgią selekcjoner postawił ostatecznie na Karola Filę z Lechii Gdańsk. – Dopadła mnie jakaś „jelitówka”. Nie mogłem ani jeść, ani pić, miałem dreszcze, praktycznie cały czas spędziłem w toalecie. Dzisiaj pierwszy raz zjadłem porządne śniadanie i wyszedłem na trening. Pewnie zatrułem się czymś na lotnisku, ponieważ tylko ja się zaraziłem. Najważniejsze, że to ustało i jestem gotowy na najbliższe mecze. W końcówce zajęć już czułem się dobrze – powiedział Robert Gumny w “Przeglądzie Sportowym”. Po nieoczekiwanym zwycięstwie z reprezentacją Belgii U-21 Czesław Michniewicz być może postawi na tę samą jedenastkę.

Podczas poniedziałkowego treningu kontuzji doznał Tomasz Loska, który z opatrunkiem na kolanie przedwcześnie zakończył zajęcia. O obsadę między słupkami nie powinniśmy się martwić, ponieważ Kamil Grabara jest mocnym punktem zespołu i dobrym duchem. “Biało-czerwoni” już w środę zmierzą się z Włochami w Bolonii. Pierwszy gwizdek o 21:00.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi