Rivere: „Nie ma dla nas tematu Lavezziego”

Goal.com

Klub OGC Nice zaprzecza, jakoby był zainteresowany ściągnięciem Ezequiela Lavezziego. Od kilku tygodni mówiło się o prawdopodobieństwie transferu Argentyńczyka do lidera Ligue 1. 

Nice zaskoczył już transferem Mario Balotelliego w okresie letnim, transfer ten okazał się niezwykłym sukcesem, a pozyskanie byłego zawodnika PSG, który dobrze zna ligę mogłoby się skończyć podobnie. Argentyńczyk, który przeszedł do Hebei China Fortune z Paris Saint-Germain w lutym tego roku wiązany był z klubem z Nicei, gdyż jak mówią działacze, chcą wzmocnić klub przed ostateczną walką o mistrzostwo Francji.

Prezes klubu – Jean-Pierre Rivere jest jednak stanowczy i nie wykazuje chęci do ściągnięcia zawodnika na rundę wiosenną. Zapytany czy transfer jest możliwy w najbliższym czasie odpowiada – „Nie”. Dodaje również: „Nigdy nie rozmawialiśmy o nim w klubie. Nie wiem skąd pochodzi informacja, że się nim interesujemy ale mogę powiedzieć, że nie ma dla nas tematu Lavezziego w OGC Nice.”

Zapytany o jakiekolwiek transfery odpowiedział: „Nie zamierzamy szaleć na rynku transferowym w styczniu, mamy swój budżet i nie możemy podejmować pochopnych decyzji.” – zakończył.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *