Rivere: „Nie ma dla nas tematu Lavezziego”

Goal.com

Klub OGC Nice zaprzecza, jakoby był zainteresowany ściągnięciem Ezequiela Lavezziego. Od kilku tygodni mówiło się o prawdopodobieństwie transferu Argentyńczyka do lidera Ligue 1. 

Nice zaskoczył już transferem Mario Balotelliego w okresie letnim, transfer ten okazał się niezwykłym sukcesem, a pozyskanie byłego zawodnika PSG, który dobrze zna ligę mogłoby się skończyć podobnie. Argentyńczyk, który przeszedł do Hebei China Fortune z Paris Saint-Germain w lutym tego roku wiązany był z klubem z Nicei, gdyż jak mówią działacze, chcą wzmocnić klub przed ostateczną walką o mistrzostwo Francji.

Prezes klubu – Jean-Pierre Rivere jest jednak stanowczy i nie wykazuje chęci do ściągnięcia zawodnika na rundę wiosenną. Zapytany czy transfer jest możliwy w najbliższym czasie odpowiada – „Nie”. Dodaje również: „Nigdy nie rozmawialiśmy o nim w klubie. Nie wiem skąd pochodzi informacja, że się nim interesujemy ale mogę powiedzieć, że nie ma dla nas tematu Lavezziego w OGC Nice.”

Zapytany o jakiekolwiek transfery odpowiedział: „Nie zamierzamy szaleć na rynku transferowym w styczniu, mamy swój budżet i nie możemy podejmować pochopnych decyzji.” – zakończył.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *