Richarlison zasili szeregi Paris-Saint Germain?!
Jakiś czas temu "RMC Sport" podawało, że władze Paris-Saint Germain widzą Richarlisona jako potencjalnego zastępcę Kyliana Mbappe w klubie.
W związku z tym, że zamknięcie letniego okienka transferowego zbliża się wielkimi krokami, plotki na temat napastnika Paris Saint-Germain, Kyliana Mbappé, stają się coraz głośniejsze. Real Madryt przygotowuje się do pozyskania 22-latka.
"RMC Sport" twierdziło, że w związku z prośbą o transfer Francuza, włodarze paryskiego klubu zaczęli rozglądać się za zastępstwem. Paść miało na Richarlisona z Evertonu. Podobno wicemistrzowie Francji już kontaktowali się z Brazylijczykiem.
Fabrizio Romano na swoim kanale na Twitchu podał jednak najnowsze informacje, które obecnie dotyczą PSG. Jeśli chodzi o zainteresowanie 24-letnim napastnikiem, Romano donosi, że Everton nie otrzymał oferty za swojego zawodnika. A nawet gdyby do takowej doszło, to "The Toffees" zrobiliby wszystko, by zatrzymać swojego gracza na Goodison Park.
Być może PSG zdecyduje się zatrzymać Mbappé i pozwolić Francuzowi na dokończenie kontraktu, ale nie ma wątpliwości, że jeśli sercem jest w Madrycie, "Les Parisiens" będą musieli zacząć planować zastępstwo.
-

AktualnościNeymar z lekkim urazem łydki, ma dołączyć do reprezentacji Brazylii w przyszłym tygodniuNowacki / 21 maja 2026, 13:18
-


AktualnościUnai Emery po raz piąty triumfuje w Lidze Europy – Aston Villa rozgromiła Freiburg 3:0Nowacki / 21 maja 2026, 12:43
-


AktualnościLuis Enrique chwali Arsenal przed finałem Ligi Mistrzów. Dembélé i Hakimi gotowi na meczNowacki / 21 maja 2026, 12:24
-


AktualnościXabi Alonso wyznaczył pięciu piłkarzy Chelsea jako „nie na sprzedaż”Nowacki / 21 maja 2026, 12:01
-

AktualnościArsenal mistrzem Premier League po 22 latach – Manchester City zremisował 1:1 z BournemouthNowacki / 20 maja 2026, 14:34
-

AktualnościFabio Pizacane otrzymał Złotą uzdę 2026 po uratowaniu Cagliari w Serie ANowacki / 20 maja 2026, 14:13































