lcfc.com

Rezerwy Leicester City pokonały na wyjeździe Derby County 2:0. Bramki dla “Lisów” zdobyli Raul Uche oraz Kiernan Dewsbury-Hall. W meczu nie zagrał Bartosz Kapustka, który został wypożyczony do drugoligowego belgijskiego OH Leuven.

Leicester City U-23 dzięki dzisiejszej wygranej nad Derby County U-23 zostało samodzielnym liderem “Premier League 2”. Pierwsza bramka dla gości padła już w 3. minucie meczu, a strzelcem został Raul Uche. Lisy nie postanowiły zaprzestać na jednym trafieniu i już w 27. minucie Kiernan Dewsbury-Hall podwyższył prowadzenie. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i “Lisy” mogły cieszyć się z kolejnego ligowego zwycięstwa.