Rewelacja EURO 2024 w AS Monaco? Francuzi dogadani z zawodnikiem

https://x.com/EURO2024FRA/status/1804514563116638280

Według Fabrizio Romano, Georges Mikautadze dogadał się z AS Monaco.

Gruzini to jedna  z rewelacji tegorocznego EURO. Zajęli miejsce w grupie pozwalające na awans do 1/8 finału. Tam zmierzą się z faworyzowaną Hiszpanią. Debiutanci na tejże imprezie zdołali pokonać chociażby Portugalię, więc wcale nie jest tak, że nie mają absolutnie żadnych szans.

Jedną z gwiazd tej reprezentacji jest Georges Mikautadze. 23-latek ma już trzy gole zdobyte na tym turnieju. Po nieudanym epizodzie w Ajaksie Amsterdam, został wypożyczony do Metz w styczniu. Spisywał się niesamowicie, strzelając aż 13 goli w Ligue 1. To niestety nie pozwoliło uchronić zespołu przed spadkiem. Sam piłkarz jednak może zostać na najwyższym szczeblu rozgrywkowym.

Mowa tu konkretnie o AS Monaco. Klub z Księstwa dogadał się już z piłkarzem i pozostało im ustalenie warunków transferu z Metz.

– AS Monaco osiągnęło ustne porozumienie z napastnikiem Gruzji Georgesem Mikautadze. Monako wysłało również propozycję do Metz w celu uzgodnienia wysokości transferu, próbując wyprzedzić inne kluby… i sfinalizować transakcję przed zakończeniem Euro – czytamy na X Fabrizio Romano.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.