Reprezentacja Polski rozegra w listopadzie mecz towarzyski. Wiemy, kto będzie rywalem

Robert Lewandowski, Polska - Albania

Mateusz Czarnecki

Polski Związek Piłki Nożnej potwierdził, że 21 listopada 2023 roku reprezentacja Polski zagra mecz towarzyski.

W czerwcu Polacy rozegrali dwa spotkania. Najpierw towarzysko zmierzyli się z Niemcami. Był to pożegnalny mecz Kuby Błaszczykowskiego. “Biało-Czerwoni” wygrali wówczas 1:0 po golu Jakuba Kiwiora w 31. minucie. Cztery dni później nie było już jednak powodów do świętowania. Reprezentacja prowadzona przez Fernando Santosa przegrała z bardzo nisko notowaną Mołdawią. Polska wygrywała do przerwy 0:2, aby ostatecznie przegrać 3:2. Przez taki obrót spraw nasza sytuacja w grupie E nie wygląda optymistycznie.

Eliminacje do mistrzostw Europy 2024 zakończymy 17 listopada spotkaniem z Czechami, lecz nie będzie to ostatni mecz naszej kadry w tym miesiącu.

PZPN poinformował, że 21 listopada 2023 roku reprezentacja Polski rozegra mecz towarzyski przeciwko Łotwie. Nie ujawniono miejsca spotkania.

We wrześniu Polaków czeka starcie z Wyspami Owczymi oraz Albanią. Oba te mecze odbędą się w ramach eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Następnie 12 i 15 października reprezentacja prowadzona przez Fernando Santosa zagra z kolejno Wyspami Owczymi i Mołdawią. Eliminacje do turnieju zakończymy spotkaniem przeciwko Czechom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.